Liseden mezun olunca yeşil pasaport iptal olur mu?

iamironman

Hectopat
Merhaba şu anda lise öğrencisiyim 18 yaşındayım yazın Hollanda'ya gideceğim. Annemden yeşil pasaport alabiliyorum ama liseden mezun olunca pasaport iptal olur mu? Uçağa binerken falan sıkıntı çıkar mı? Sonuçta yazın mezun olmuş olacağım bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Konuyu hortlatmak zorundayım çünkü aynı sıkıntı şu an bende de var. Sana bir sıkıntı yarattı mı bu durum 1 ay sonra liseden mezun olacağım ve 2 ay sonra da Hollanda'ya gideceğiz internette adamakıllı bir bilgi bulamadım konu hakkında en son seni bulabildim benimle aynı sıkıntıyı geçmişte yaşamış biri olarak. Lütfen yardımını bekliyorum.

Konuyu hortlatmak zorundayım çünkü aynı sıkıntı şu an bende de var. Sana bir sıkıntı yarattı mı bu durum 1 ay sonra liseden mezun olacağım ve 2 ay sonra da Hollanda'ya gideceğiz internette adamakıllı bir bilgi bulamadım konu hakkında en son seni bulabildim benimle aynı sıkıntıyı geçmişte yaşamış biri olarak. Lütfen yardımını bekliyorum.
Ben yurtdışına çıkmadığım için deneyemedim o yüzden net bir bilgi veremeyeceğim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı