Liselerde projeler iptal mi?

CALLIST0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Aklıma çok takıldı her yerde farklı bilgiler var. Lise öğrencisiyim 1. dönem zorunlu olarak 1 tane proje aldım. Bu proje iptal mi oldu? (sınava girmeyeceğim) çünkü eğer sınava girsem 2. dönem notuma etki edecek idi. Bakanlık ilk dönem notlarına göre olacak dedi. Beni aydınlatırsanız sevinirim. Proje ödevleri iptal mi?

İkinci sınavlara girmemek için dilekçe verdiğinizde proje de yanıyor. 3 gün uğraşıp yaptığım gemi maketi boşa gitti. Balyozla ezeceğim.
Süs olarak saklayabilirsiniz bence. Bir kitaplığınız varsa kitapların önüne koyarsanız güzel durabilir, boşa gitmesin diye söylüyorum. Ben de 17 sayfa ödevi boşuna hazırlamış gibi oldum ama sağlık olsun.

Proje ikinci dönem veriliyor ve notu ikinci döneme giriliyor, dilekçe verip ilk dönem notlarıyla geçmek istediğinizde proje de otomatik olarak gidiyor.
Süs olarak saklayabilirsiniz bence. Bir kitaplığınız varsa kitapların önüne koyarsanız güzel durabilir, boşa gitmesin diye söylüyorum. Ben de 17 sayfa ödevi boşuna hazırlamış gibi oldum ama sağlık olsun.
Süs yapılacak kadar güzel değil, baştan savma garip bir şey oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı