Liseli kızlar niye böyle?

Ya ben de ergen oldum ama bunlar bir değişik aga. 20 yaşındaki adama baba diyeni mi dersin, kendine kötü davranılmasından hoşlananı mı dersin, maço seveni mi dersin. Bunlar ergenlik yüzünden değil. Zeka seviyesinin düşük olmasından kaynaklı. Ülkenin IQ seviyesini düşürenler de bunlar zaten.

Ya ben de ergen oldum ama bunlar bir değişik aga. 20 yaşındaki adama baba diyeni mi dersin, kendine kötü davranılmasından hoşlananı mı dersin, keko seveni mi dersin. Bunlar ergenlik yüzünden değil. Zeka seviyesinin düşük olmasından kaynaklı. Ülkenin IQ seviyesini düşürenler de bunlar zaten.
çekyat 31 babama laf mı söyledin sen? 😡

%70'inde anlamsız bir gösteriş çabası var. Çoğu priv hesabına sahip ve filtre sayesinde güzel çıktıkları fotoğrafları veya değişik TikTok hareketleri olan videoları koyuyorlar. Sürekli aşk şarkıları dinliyorlar. Okula gelmelerindeki sebepler; birileriyle sevgili olmak ve başkalarını eleştirmek. Bu tarz kızlar ego patlaması yaşıyor herhalde. Kendilerini bir kızın ulaşabileceği en yüksek mertebede görüyorlar. Mesaj yolladığınız zaman ya geç cevap veriyorlar ya da anlamsız emoji ve randomlarla dolu mesaj atıyorlar.

Geri kalan kısma lafım yok. Onlar genelde sakin yapılı olup test falan çözüyorlar.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Liseli erkekler neyse kizlar da oyle iste. Gencken cok cahil oluyor insan.

%70'inde anlamsız bir gösteriş çabası var. Çoğu priv hesabına sahip ve filtre sayesinde güzel çıktıkları fotoğrafları veya değişik TikTok hareketleri olan videoları koyuyorlar. Sürekli aşk şarkıları dinliyorlar. Okula gelmelerindeki sebepler; birileriyle sevgili olmak ve başkalarını eleştirmek. Bu tarz kızlar ego patlaması yaşıyor herhalde. Kendilerini bir kızın ulaşabileceği en yüksek mertebede görüyorlar. Mesaj yolladığınız zaman ya geç cevap veriyorlar ya da anlamsız emoji ve randomlarla dolu mesaj atıyorlar.

Geri kalan kısma lafım yok. Onlar genelde sakin yapılı olup test falan çözüyorlar.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Haklısınız hocam çok doğru neyse ki ben sevgilim böyle değil doğru dürüst biri, onların kafası ise gidik hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı