Liseye 2. nakil ile yerleşilir mi?

Bir resmini atabilir misin sana rica etsem nakile tiklayinca.
Atıyorum hemen

Resmini çekmek için girdim şimdi sayfa kapatıldı diyor 😔😔😔😔 neden böyle oldu
Evet görünüyor.istedigim okulda şuan 3 kontenjan var.bu okulun üzerindeki okullarda boşluklar var.herkes bir üste atlarsa diye düşünüyorum yaa çok korkuyorum 0.29 Luk bir esneme gerekiyor şansım varmı dersiniz

IMG_20220805_173626.jpg

Hocam bana demişti kendinden önceki okullara bak en tepeden başlayarak dedi o şekilde baktım yukarıdan itibaren 14 kontenjan var benim istediğim yerde 3 kontenjan var.0.29 esnese keşke 😔😔😔😔

Son düzenleme:
Atıyorum hemen.

Resmini çekmek için girdim şimdi sayfa kapatıldı diyor 😔😔😔😔 neden böyle oldu.

Eki Görüntüle 1475459

Hocam bana demişti kendinden önceki okullara bak en tepeden başlayarak dedi o şekilde baktım yukarıdan itibaren 14 kontenjan var benim istediğim yerde 3 kontenjan var.0.29 esnese keşke 😔😔😔😔

Şu an nakiller kapalı galiba bir hocana sor bu yazı nakiller kapandığında böyle oluyor diye biliyorum sonraki ay ya da okul başladığında her hafta nakil yaparsın.

Rahat girersin en fazla 2 ay ki her hafta nakil başvurusu yaparsan e-Okul'dan bakarsin kaçinci olduguna elbet girersin.

Malesef 2. Nakilimde olmadı.ekran yine açılmış.simdi bundan sonrası için napmam gerekli
Rahat girersin en fazla 2 ay ki her hafta nakil başvurusu yaparsan e-Okul'dan bakarsin kaçinci olduguna elbet girersin.
Malesef 2. Nakillerde giremedim son giren öğrenciyle 0.16 fark var 😔😔

Dosya Ekleri

• IMG_20220808_132054.jpg
    IMG_20220808_132054.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 28
Şu an nakiller kapalı galiba bir hocana sor bu yazı nakiller kapandığında böyle oluyor diye biliyorum sonraki ay ya da okul başladığında her hafta nakil yaparsın.

Hocam merhaba bende nakilde 91,8 puanım olmasına rağmen komşu kayıt alanı denen saçmalık yüzünden 84 OBP birini almışlar çok kötü bir liseye yerleştim o okula gitmek bile istemiyorum okullar başladığında e-Devlet nakil yapsam ve okula gitmesem sorun olur mu?

Hocam merhaba bende nakilde 91,8 puanım olmasına rağmen komşu kayıt alanı denen saçmalık yüzünden 84 OBP birini almışlar çok kötü bir liseye yerleştim o okula gitmek bile istemiyorum okullar başladığında e-Devlet nakil yapsam ve okula gitmesem sorun olur mu?

Nakilin onaylanirsa onaylandiğin okula gitmek zorundasin.

e-Devlet nakil işlemleri ne zaman açılır ve 9.sınıflar bu sene hazırlık haftası olacak mı?
Ben bugün müdür yardımcısına sordum bende yeni okulumu istemiyorum uyum haftası varmı bilmiyorum ama varsa gitmeyebilirsin devamsızlık alınmıyor dedi

Nakilin onaylanirsa onaylandiğin okula gitmek zorundasin.
Hocam size resim attım benimkinde bir bakarmisiniz şansım varmı okul açılınca napmam gerekir nakil icin

Ben bugün müdür yardımcısına sordum bende yeni okulumu istemiyorum uyum haftası var mı bilmiyorum ama varsa gitmeyebilirsin devamsızlık alınmıyor dedi.

Hocam size resim attım benimkinde bir bakar misiniz şansım var mı okul açılınca ne yapmam gerekir nakil icin.

Sana şunu söyleyeyim bir tane okul 98 OBP ile alsa bile 1 boş kontejan var ve hiç kimse başvurmamış bir kişi başvurmuş kişinin 60 OBP onu alırlar e-Devlet nakil yapan çok az 30 gün içinde illaki açılır kontejan sende gidersin diye düşünüyorum maksimum 2 hafta sürer.

Sana şunu söyleyeyim bir tane okul 98 OBP ile alsa bile 1 boş kontejan var ve hiç kimse başvurmamış bir kişi başvurmuş kişinin 60 OBP onu alırlar e-Devlet nakil yapan çok az 30 gün içinde illaki açılır kontejan sende gidersin diye düşünüyorum maksimum 2 hafta sürer.
Yaa öylemi diyosun arkadaşım.insallahh🤲🤲🤲 iki hafta fln mecbur gidicez

Yahu öyle mi diyosun arkadaşım. İnsallahh🤲🤲🤲 iki hafta falan mecbur gideceğiz.

En fazla iki hafta hazırlık haftası olursa gitmezsin zaten 1 haftada bile olabilir nakilin.

En fazla iki hafta hazırlık haftası olursa gitmezsin zaten 1 haftada bile olabilir nakili.

Hocam gideceğiniz okulda şu anda kaç boş kontejan var 3 veya 4 varsa kesin girersiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı