Liseye laptop götürmek yasak mı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 10B
Çözüm
Bizim getirmemize izin vermemişlerdi. Çünkü zaten bilgisayar odası vardı. Gideceğin okulda olmayabilir ama zaten öğretmenleriniz ona göre bilgi verir size. İstanbul'da okuyacaksan büyük ihtimalle bilgisayar sınıfı vardır zaten.
Bizim getirmemize izin vermemişlerdi. Çünkü zaten bilgisayar odası vardı. Gideceğin okulda olmayabilir ama zaten öğretmenleriniz ona göre bilgi verir size. İstanbul'da okuyacaksan büyük ihtimalle bilgisayar sınıfı vardır zaten.

Çözüm
Evet, biraz üzücü yasak olmasaydı doğrusu 3 yıl çok eğlenceli olurdu. :) Tabii sınıf arkadaşlarım bilgisiz değiller ise.
Bunu emin olarak söylemedim, sitem ettim. Tanıdık biri yok mu daha önce orada okuyan ya da okulun sitesinde prosüdür belki vardır kardeşim?
Tablet her öğrenciye zorunlu tutuldu nerdeyse, neden dizüstüye izin verilmiyor acaba, sordunuz mu, güvenlikle mi alaklı acaba çalınma durumları saire?

Bunu emin olarak söylemedim, sitem ettim. Tanıdık biri yok mu daha önce orada okuyan ya da okulun sitesinde prosüdür belki vardır kardeşim?

Tablet her öğrenciye zorunlu tutuldu nerdeyse, neden dizüstüye izin verilmiyor acaba, sordunuz mu, güvenlikle mi alaklı acaba çalınma durumları saire?
Tanıdık birisi yok malesef. Ama sanmıyorum ki izin versinler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı