Liste dışı YouTube videolarını görme

Benim kanal olur mu peki? Yani hangi kanalda var veya yok nereden bileceğim ki? Veya sizin bildiğiniz varsa ona deneyebilirsiniz.

En üstteki kanalın liste dışı videosu yoktu. Diğer 2 kanal çıkmadı. Ama no text to speech adlı youtuber'in sildiği veya gizliye aldığı videoları buldum (gizli ve sildiği için sadece isimleri gözüküyor);
1699272335150.png

Liste dışı video bulursam atarım.

1699273207096.png

Aynı şekilde, charmquell'in gizliye aldığı tüm videoları görebiliyorum. Ama youtube politikasında gizli videoları izleyemediğimiz için sadece ismi gözüküyor.

Son düzenleme:
Tamamdır, teşekkür ederim. Bunları güvenlik açığı sebebiyle Youtube'a bildireceğim.

En üstteki kanalın liste dışı videosu yoktu. Diğer 2 kanal çıkmadı. Ama no text to speech adlı youtuber'in sildiği veya gizliye aldığı videoları buldum (gizli ve sildiği için sadece isimleri gözüküyor);
Eki Görüntüle 2004909

Liste dışı video bulursam atarım.

Eki Görüntüle 2004918

Aynı şekilde, charmquell'in gizliye aldığı tüm videoları görebiliyorum. Ama youtube politikasında gizli videoları izleyemediğimiz için sadece ismi gözüküyor.
Peki bana da gösterebilir misin bi araştırma yapıyorum ve bir kanalın liste dışı içeriklerinin ne kadar izlendiğini bulmam lazım. Noxinfluencer'a kaydım var fakat nereden bakıldığını göremedim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı