Listenizde Kaç Şarkı Var?

Aşağı yukarı 150 şarkılık bir temel listem var. Bunlara ek olarak bir o kadar da dönemsel olarak gidip gelen şarkılar var. Bir de yeni keşifler oluyor tabi ki.

Çok müzik dinliyorum ama çeşitli kaynaklardan olduğu için tam olarak bir listem ve haliyle de sayı yok. Bilgisayarımda şu an farklı sanatçıların 10-15 tane albümü var fakat hepsini dinlemiyorum.

Sayılar düşündüğümden az geldi, şimdilik en yüksek sayıyı @Ahmetcan Ay verdi :D Sanki açık arttırma yapıyoruz anasını satayım :saçma:

Moderatör arkadaş neden "mp3" kelimesini büyük olarak değiştirdiğini sorabilir miyim? .mp3 uzantısından bahsediyoruz, büyük yazmayı gerektirecek bir durum yok. Adam MP3 çalar ile karıştırmış herhalde, rezilliğin bu kadarı :sıkıldım:

"Türkçeyi sizden öğrenecek değiliz."

O zaman 500 küsür MP3 + 50 albüm. Bu sadece "Müzik" klasörümde görünen. Daha da var başka klasörlerde. Temizlenmiş hali bu.

Hepsini dinliyor muyum? Hayır, ama silmeye de kıyamıyorum. :D

Daha çok telefonumdan dinliyorum ama ona da yeni microSD kart almam lazım şuanda boş içi. (Ne yapıyorum lan ben?)

Spotify'da 3 listem var ve bu 3 listemde toplam 330 şarkı var. Son 2 aydır aktif Spotify kullanamıyorum premium almadığım dan. Aktif kullanmaya başladığım da kesinlikle artar.

Spotify üzerinde 1142 şarkı listelemişim. Ayrıca telefonumda yüklü 183 şarkı var. Sanırım en manyak benim burada :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı