Little nightmares 2 incelemesi

Arda9843

Hectopat
Makaleler
4
Oyun çok uzun sürmüyor 4-5 civarı bir oynanış süresi var ben oyunu beğendim little nightmares, limbo, Inside tarzı oyunları seviyorsanız bence alınabilir bence oyunun en kötü tarafı 150 TL olması bence 150 liraya değmez ama indirime girdiğinde oynamanızı öneririm ben oyunu beğendim oyunun metascore skoru burada anladığım kadarıyla Thin man(bu uzun boylu ince adam) Mono'nun gelecekteki hali bu sürekli süren bir döngü. Genç mono ormanda Six'i avcıdan kurtarıyor, six mono ya ihanet ediyor ve mono sinyal kulesinde(gözlerin ve et yığının olduğu yer) Thin Man'e dönüşüyor ve tekrar genç mono Six'i kurtarıyor. Mono televizyonda Thin Man'i serbest bıraktığında Thin man aslında genç monoyu durdurup döngüyü bitirmek istiyor. O yüzden Six'i Mono'dan ayırıyor oyunda Thin Man'e yakalanırsanız monoyu elinde tutarak durduruyor, zarar vermiyor. Her seferinde genç Mono'nun kendisini yeneceğini biliyor çünkü bu döngü sonsuz önceden defalarca kez yaşandı fakat yine de farklı sonuçlar olabileceği için mono yu durdurmaya çalışıyor.

Six çok da iyi bir çocuk değil çünkü sadist birisi hastanede kukla elin parmağını kırdı, doktoru yaktıklarında oturup ellerini ısıttı, six porselen çocuklardan kurtarıldıktan sonra bir porselen çocuğun kafası kırılana kadar elleriyle zemine vurdu. Kafasını kırdıktan sonra yavaş ve memnun bir şekilde ayağa kalktı bir nevi intikamıda seviyor. Mono Six'i avcı kulübesinden kurtarmadan önce six orada müzik kutusuyla oynuyordu. Müzik kutusu Six'in çok sevdiği ve Six'i sakinleştiren bir şey gibi duruyor çünkü six canavara dönüştüğünda odada ki diğer oyuncaklar yerine yine müzik kutusuyla oynuyordu. Thin man Six'i yakalarken six Mono'dan yardım istedi ama mono korktuğu için yatağın altında saklanmıştı. Mono canavar Six'i bulduğunda hey diye çağırınca six monoya güvendiği için müzik kutusunu onun önüne koyarak onunla paylaşıyor fakat mono Six'i kurtarmak için müzik kutusunu kırmaya çalışıyor bu ise Six'i sinirlendiriyor müzik kutusunu monoyu öldürme pahasına koruyor.

Bu arada sinyal kulesi sanki bir boşluk gibi bir şey canavar Six'in yanına gitmek için boşlukta duran kapıyı baltayla kırıyoruz oyunun ilk başında onu kurtarmak için yine aynısını yapmıştık. Fakat mono sonunda Six'in gözünün önünde çok sevdiği bir şeyi parçalamak zorunda kalıyor. Six normale dönünce monodan nefret ediyor çünkü mono Six'in çok sevdiği bir şeyi gözünün önünde yok etti, onu kulübeden çıkarıp bu kadar fazla tehlikeye soktu onu kurtarmasa bunların hiçbirini yaşamayacaktı, Thin man Six'i yakaladığında monodan yardım istediğinde mono saklandı. Six'in monoya ihanet sahnesinde de mono televizyonlardan geçme gücüne sahip, little nightmares 1 de six Lady'nin gücünü emmişti six de güç emebiliyor, six Mono'nun ellerini tutup gücünü emdi Mono'nun ellerinin bırakıp düşüşünü izledi ve intikimanı alıp o televizyondan çıktı. Mono ise orada yine Thin man"e dönüştü ve döngü devam etti.(HİKAYE kısmı ALINTI YAZMAYA ÜŞENDİM.)

Yeni konular

Geri
Yukarı