Little Nightmares Android ve iOS çıkış yaptı!

wednesday

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
PC versiyonu aynısı Mobile platformlara geldi.
iOS'da 200 TL.

Screenshot_2023-12-12-13-08-01-900_com.android.chrome-edit.jpg

Android'de 17.40 TL.

Screenshot_2023-12-12-13-08-45-257_com.android.vending-edit.jpg

Oyunda hakkında ne düşünüyorsunuz? Elbet herkes bilgisayardan oynamıştır. Android de neden ucuz acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak Android piyasası IOS'a göre daha ucuz. Mesela Slay the Spire oyununu Android'de 80₺ fiyata almıştım, IOS'ta ise yanlış hatırlamıyorsam 270₺ mi neydi fiyatı.

Bu fiyata alınır bence, hatta aldım. Teşekkür ederim haber için.

PC versiyonu aynısı Mobile platformlara geldi.
IOS'da 200 TL.

Eki Görüntüle 2050029

Android'de 17.40 TL.

Eki Görüntüle 2050030

Oyunda hakkında ne düşünüyorsunuz? Elbet herkes bilgisayardan oynamıştır. Android de neden ucuz acaba.

Zam gelmeden Google Play kod ile alıp deneyeceğim. Bakalım PC versiyonu gibi kaliteli mi, daha öncesinde Little Nightmares'ı PC versiyonu olarak oynamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zam gelmeden Google Play kod ile alıp deneyeceğim. Bakalım PC versiyonu gibi kaliteli mi, daha öncesinde Little Nightmares'ı PC versiyonu olarak oynamıştım.
Playdigious oyunlarına zam yapmaz hocam.

Keyifli oyunlar hocam. Arada biraz takılma oluyor ama olsun. 120 FPS de destekliyor bu arada.

Playdigious oyunlarına zam yapmaz hocam.

Keyifli oyunlar hocam. Arada biraz takılma oluyor ama olsun. 120 FPS de destekliyor bu arada.

Bazen Google Play Store zam getirtebiliyor Android'de bugün A101'den kod alıp yükleyeceğim :). PC'de oynarken eski sistemim kötü olduğu için takılıyordu alıştım yani takılma ve donmalara :).

Bazen Google Play Store zam getirtebiliyor Android'de bugün A101'den kod alıp yükleyeceğim :). PC'de oynarken eski sistemim kötü olduğu için takılıyordu alıştım yani takılma ve donmalara :).

Her firma zam yapmıyor Dead Cells yıllardır Android 25 TL. Playdigious her oyunu Android de ucuz.

Her firma zam yapmıyor Dead Cells yıllardır Android 25 TL. Playdigious her oyunu Android de ucuz.

Pek Android oyun oynamadığım için fark etmemişim ama çoğu firma zam yapıyor oyunlara. Dead Cells baktım evet hala 25 TL o zaman Little Nightmares için aceleye gerek yok sonra alırım.

Geri
Yukarı