Load vender.dll fail please install VGA driver

Bektaş Çubuk

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Bugün ekran kartı aldım 1050 Ti ve bende VGA bir monitör var. Dolayısı ile monitörü şu anda normal onboard karta bağladım ve ekran kartı driverini yükledim. Fakat bana bir hata veriyor ve ekran kartım bağdaştırıcıda gözükmüyor. Hatanın adı ise "Load vender.dll fail please install vga driver" diyor. İkincisi Aura ışını Non Aura diyor acaba sorun nedir? Güç kaynağım Cooler Master RS 600 acaba M2 600 Watt anakartım Gigabyte GA-78LMT-S2P'dir. DVI dönüştürücü de aldım yanında. Galiba DVI-I almışım. Acaba sorun ekran kartına monitörü bağlayamadığımdan olur mu? İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Monitör bağlantısını anakarta yaparsanız ekran kartından görüntü alamazsınız ve sürücü de yüklenmez. Monitörünüz VGA ise bağlantıyı dönüştürücü kullanarak yapacaksınız.
Monitör bağlantısını anakarta yaparsanız ekran kartından görüntü alamazsınız ve sürücü de yüklenmez. Monitörünüz VGA ise bağlantıyı dönüştürücü kullanarak yapacaksınız.
Peki ben buna hangi dönüştürücüden alsam kesin sonuç alırım? Bu konularda tamamen acemiyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı