Local Server Kurulum Hatası

Tarosu

Hectopat
Daha fazla  
Üç gündür uğraştıgım ama internet üzerinden birçok yolu denedigim yine de çözemedigim hatamı en son çare Technopat'a sormak oldu. Local'ı bır cok bılgısayardan actım kapattım prgramlar yardımı ile ama Wampserver, XAMPP, Easy PHP, Mampserver kurmama ragmen programsız Local yaptım yıne olmadı.Temel sorunlarım "ucrtbase.abort yordam giriş noktası api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dinamik baglantı kitaplıgında bulunamadı." DLL'yi System32'ye attım olmadı. Wow64 olmadı. Visual C++ yüklüyorum olmuyor. Windows Update güncel. Bir ara o kadar ugrastım ki anımsayamıyorum "uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0x0047" tarzı bır hata verdi. .Net 3.5 sildim yükledim aynı sorun oldu. Amacım local üzerinden Wordpress kurmak. Başka alternatifim kalmadı artık. Yapacagım tek şey soguk çayımı yudumlarken postuma cevap gelmesini beklemek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı