Logitech 710 vs Monster Pusat Pro

alpermcr69

Centipat
Daha fazla  
Logitech 710 veya Monster Pusat Pro'dan birini alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 7 yıldır F710 kullanıyorum. Kafandaki bütün soruları yanıtlayabilirim.

F710'da genel olarak bağlantı problemi yaşayan çok var. Pusat Pro daha mantıklı bence ama alacaksan Wireless olanını al, Bluetooth olan oyunlarda gecikme yaşatabilir.

Hocam bağlantı problemi genellikle USB girişinin uykuya geçmesi yüzünden oluyor. Uzatma kablosuyla kopmalar sıfıra yakın neredeyse.

Hocam bağlantı problemi genellikle USB girişinin uykuya geçmesi yüzünden oluyor. Uzatma kablosuyla kopmalar sıfıra yakın neredeyse.
Uzatma kablosuyla kullanacağına F310 al daha mantıklı.

Rehber: Gamepad Tier list buradan fikir edinebilirsiniz hocam bütçeniz anladığım kadarıyla 600-800 civarında. Burada konuştuk detaylıca.

Hocam ayrıca üstüne biraz daha ekleyip GC20 almayı daha mantıklı buluyorum ergonomisi yüzünden.

Bütçeniz? Bütçeniz yeterse GXT 590 kat kat daha iyi olur. @BerkayZ87 @452695

Hocam dediğimi anlamadınız galiba zaten F710 da fiziksel bir giriş yok. Kutu içerisinden çıkan uzatma kablosuna takıyorsunuz USB'yi o kadar. Amaç uykuya geçmesini önlemek portun. Yine kablosuz kullanıyorsun. Ayrıca F310 da FFB yok.

Uzatma kablosuyla kullanacağına F310 al daha mantıklı.

F710'da genel olarak bağlantı problemi yaşayan çok var. Pusat Pro daha mantıklı bence ama alacaksan Wireless olanını al, Bluetooth olan oyunlarda gecikme yaşatabilir.

Hepinize teşekkürler dediklerinizi değerlendirip karar vereceğim.

Geri
Yukarı