Logitech 940-000142 F710 Kablosuz Titreşimli PC Gamepad

Merhaba, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Logitech'in bana göre süper gibi gamepadi (oyun kolu) olan F710 Wireless Gamepad'ini incelemek istiyorum.

Ürünü Kullandığım Oyunlar
Pro Evolution Soccer 2016
Metro 2033 Redux

Ürün bildiğiniz gibi pil ile çalışıyor (yanlış modeli inceliyorsam affola baştan.)
Ürünün küçük bir USB aparatı var, bunu PC'nizin USB portuna takıtğınız zaman gamepadinizi aktif etmiş olursunuz.

Bana göre Logitech Gamepad'i oldukça süper ve hoş :) Xbox 360 Kablolu PC Gamepad'ine de sahibim ama logitech'i daha çok beğendim aralarında fiyat farkı bayağı bi var şahsen Logitech almanız daha hoş olacaktır kolun üst bölümünde D X yazıları var.
Directİmput Ximput olması lazım bilidğim. Metro 2033 Redux oyunarken X'e alırsanız oyun direk ayarlı olacaktır (gamepad) ayarları. Direct İmput da ise siz ayarlarnsınız (Xbox kolları otomatik tanımlıdır) aslına D de olursa da bazı oyunlarda uyumsuz olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı