Logitech bana bedava ürün bırakır mı?

Nurullah.K

Decapat
Daha fazla  
İnternetten birisinden Logitech G815 klavye alacağım. Bana dedi ki bende Logitech G810 klavye vardı. D tuşu kırıldı. Servisi aradım. Bana benim G810 klavyeyi almadan sıfır Logitech G815 klavye yolladılar. Böylece 2 tane klavyem olmuş oldu. Yani G810 u iade almamışlar. O dururken G815 yollamışlar iki klavyesi olmuş. G810 da onda kalmış. Böyle bir şey olur mu? Bana 1000 liraya G815 sıfır klavyeyi satmak istiyor.

Dosya Ekleri

• Logitech G815.jpg
    Logitech G815.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten birisinden Logitech G815 klavye alacağım. Bana dedi ki bende Logitech G810 klavye vardı. D tuşu kırıldı. Servisi aradım. Bana benim G810 klavyeyi almadan sıfır Logitech G815 klavye yolladılar. Böylece 2 tane klavyem olmuş oldu. Yani G810 u iade almamışlar. O dururken G815 yollamışlar iki klavyesi olmuş. G810 da onda kalmış. Böyle bir şey olur mu? Bana 1000 liraya G815 sıfır klavyeyi satmak istiyor.
Hocam sanmıyorum öyel bir şey yapacaklarını. Yerine yeni tuş yollamak varken neden sıfır klavye yollasınlar ki?

Bu sitede bana sorunlu klavyemi bıraktılar sorunlu masue bıraktılar bendeki ürünleri almadan ürün yolladılar yazıyor. İnternette bunu okudum

Yeni konular

Geri
Yukarı