Logitech Arızalı Ürün Değişimi Deneyimi

godlikE

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Logitech yaklaşık 6 ay önce almış olduğum Logitech G103 klavyemin son zamanlarda bazı tuşları tutukluk yapmıştı. Bende hemen Logitech Müşteri Hizmetlerine bu durumu bildirdim. Benden seri numarası ve aldığım yerin fişini istediler. Ben de hemen e-posta ile ilettim. Yaklaşık 2 ay sonra "Ürününüz şu an değiştirilemiyor arzu ederseniz Logitech G213 ile değişim yapabiliriz." diye bir mesaj geldi. Bende kabul ettim. 2 gün içinde UPS kargo ile gönderim yapıldı. Elimdeki klavye halen duruyor benden almadılar. Şimdi fotoğraflar. Merak ettiğiniz sorular olursa : [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.
IMG-20190227-WA0009.jpeg
IMG-20190227-WA0010.jpeg

2 defa g300s mousem bozuldu arızalı ürünü istemeden yenisini yolladılar mh olarak çok iyiler 1 tane g300s aldım 3 tane oldu ikisinin sol click bozuk :)

Hocam merhabalar. Size mail yolu ile de ulaşacağım. 3 hafta önce Müşteri Hizmetleri'ne mail yolladım. Ancak 2 hafta sonra talebiniz iptal edilmiştir diye mail attılar. Ben de tekrar denedim. Ertesi günü geri döndüler ve ellerinde G502'nin bulunmadığını, dilersem başka bir model gönderebileceklerini belirttiler ve dilersem HERO modelini de gönderebileceklerini söylediler. Ben de seçimi bana bıraktılar diye kablosuz herhangi bir model olabileceğini belirttim. Hemen 10 dakika sonra konuyu başka bir bölüme aktardıklarını, en erken cevabın 2 iş günü sonra geleceğini belirttiler. Ancak cevap gelmeyince MH'ni aradım. Beyefendi kablosuz modellerin bulundukları bölgede (Hollanda sanırım) çok pahalı olduğunu ancak elinden geleni yapacağını belirtti ve mailimi hemen bir temsilciye aktardı. Ardından hemen mail geldi. ''İadeniz onaylanmıştır, ürününüz kargoya verildiğinde mail alacaksınız'' diye. Ancak ne göndereceklerini, ne zaman geleceğini belirtmediler. MH'ni aradım, tam 30 dakika hatta bekledim ancak açmadılar. Şu an heyecanla bekliyorum, kablosuz da gelebilir kablolu da, mail de gelmedi... Düşününce ellerim titriyor :) 1 aydır bilgisayarı kullanamıyorum. Her neyse, bu Pazartesi kargoya vereceklerini düşünüyorum ürünü. Sizce kaç günde gelir? Hemen 2 günde gelmez diye düşünüyorum ama...

Yaklaşık 2 ay önce G203 Lightsync mouse aldım. 1 ay sonra DPI tuşunda GHUB yazılımı açıkken hassasiyet değiştirmeme sorunu baş gösterdi. Bazen basmama rağmen donuyordu ve DPI değeri değişmiyordu. Yaklaşık 2 Hafta önce Bunu Logitech desteğe bildirdim. Birkaç tane çözüm önerisi sundu, denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. En son "Arızanın donanımsal olduğunu düşündüren bazı sebeplerimiz var" dedi ve isim, adres, seri numarası ve fatura istedi. Hepsini gönderdikten sonra onay sürecine girdi ve ürününüz yola çıktı dedi. Bilgilerimi attıktan 2 gün sonra kargoya verildi yani. Şu an kargoda ve 2 gün sonra elimde olacak. Eskisini de istemediler. Yalnız aklıma takılan tek bir nokta kargo firmasının takip sayfasında adresimin tam yazmaması. İstanbul, blabla mahallesi, blabla sokak yazıyor. Ne bina numarası var ne daire numarası. Ama ben bütün bilgilerimi eksiksiz yollamıştım. Umarım sıkıntı olmaz.

Yaklaşık 2 ay önce G203 lightsync mouse aldım. 1 ay sonra DPI tuşunda ghub yazılımı açıkken hassasiyet değiştirmiyor baş gösterdi. Bazen basmama rağmen donuyordu ve DPI değeri değişmiyordu. Yaklaşık 2 hafta önce bunu Logitech desteğe bildirdim. Birkaç tane çözüm önerisi sundu, denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. En son "arızanın donanımsal olduğunu düşündüren bazı sebeplerimiz var" dedi ve isim, adres, seri numarası ve fatura istedi. Hepsini gönderdikten sonra onay sürecine girdi ve ürününüz yola çıktı dedi. Bilgilerimi attıktan 2 gün sonra kargoya verildi yani. Şu an kargoda ve 2 gün sonra elimde olacak. Eskisini de istemediler. Yalnız aklıma takılan tek bir nokta kargo firmasının takip sayfasında adresimin tam yazmaması. İstanbul, blabla mahallesi, blabla sokak yazıyor. Ne bina numarası var ne daire numarası. Ama ben bütün bilgilerimi eksiksiz yollamıştım. Umarım sıkıntı olmaz.

Hocam merhaba kargo elinize ulaştı mı? Bende adekstore’dan g Pro Wireless mouse aldım. Ürünün uzatma kablosundaki alıcının takıldığı aparat temassızlık yapıyor. Logitech desteğe yazdım. Bilet numaranız bu diye mail geldi hemen. Ne zaman dönerler ve değişim işlemi kaç gün sürer? Türkiye’de penta bakıyormuş bunun garantisine ürünü aldığım yer böyle dedi fakat pentaya yollasam 2 hafta sürer diye direk Logitech ile iletişime geçtim. Sizin ürün kaç günde elinize geldi ve arızalı ürünü geri istediler mi?

Hocam merhaba kargo elinize ulaştı mı? Bende adekstore’dan g Pro Wireless mouse aldım. Ürünün uzatma kablosundaki alıcının takıldığı aparat temassızlık yapıyor. Logitech desteğe yazdım. Bilet numaranız bu diye mail geldi hemen. Ne zaman dönerler ve değişim işlemi kaç gün sürer? Türkiye’de penta bakıyormuş bunun garantisine ürünü aldığım yer böyle dedi fakat pentaya yollasam 2 hafta sürer diye direk Logitech ile iletişime geçtim. Sizin ürün kaç günde elinize geldi ve arızalı ürünü geri istediler mi?
26 Ekim günü elime ulaştı. Eski ürünü istemediler. Toplam süreç 2-3 hafta sürdü bende.

26 Ekim günü elime ulaştı. Eski ürünü istemediler. Toplam süreç 2-3 hafta sürdü bende.

Hocam bana bilet numarası verildi. Başvurunuzun ayrıntıları aşağıda görülmektedir. Dilediğiniz zaman bu e-postaya yanıt vererek durumunuzu güncelleyebilirsiniz diye mail geldi. Benim şu an bir şey yapmam lazım mı?
Bana mailden 3 gün sonra gönderim

Hocam bana bilet numarası verildi. Başvurunuzun ayrıntıları aşağıda görülmektedir. Dilediğiniz zaman bu e-postaya yanıt vererek durumunuzu güncelleyebilirsiniz diye mail geldi. Benim şu an bir şey yapmam lazım mı?

Hocam merhabalar. Size mail yolu ile de ulaşacağım. 3 hafta önce müşteri hizmetleri'ne mail yolladım. Ancak 2 hafta sonra talebiniz iptal edilmiştir diye mail attılar. Ben de tekrar denedim. Ertesi günü geri döndüler ve ellerinde G502'nin bulunmadığını, dilersem başka bir model gönderebileceklerini belirttiler ve dilersem Hero modelini de gönderebileceklerini söylediler. Ben de seçimi bana bıraktılar diye kablosuz herhangi bir model olabileceğini belirttim. Hemen 10 dakika sonra konuyu başka bir bölüme aktardıklarını, en erken cevabın 2 iş günü sonra geleceğini belirttiler. Ancak cevap gelmeyince Mh'ni aradım. Beyefendi kablosuz modellerin bulundukları bölgede (Hollanda sanırım) çok pahalı olduğunu ancak elinden geleni yapacağını belirtti ve mailimi hemen bir temsilciye aktardı. Ardından hemen mail geldi. "İadeniz onaylanmıştır, ürününüz kargoya verildiğinde mail alacaksınız" diye. Ancak ne göndereceklerini, ne zaman geleceğini belirtmediler. Mh'ni aradım, tam 30 dakika hatta bekledim ancak açmadılar. Şu an heyecanla bekliyorum, kablosuz da gelebilir kablolu da, mail de gelmedi... Düşününce ellerim titriyor :) 1 aydır bilgisayarı kullanamıyorum. Her neyse, bu pazartesi kargoya vereceklerini düşünüyorum ürünü. Sizce kaç günde gelir? Hemen 2 günde gelmez diye düşünüyorum ama...

Konuyu hortlamış olacağımda. Ne yolladılar?

Geri
Yukarı