Logitech C920 Nasıldır?

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Dostlar 2.el bir kamera alacağım. Yayın için kullanmak istiyorum. Gözüme Logitech C920 kestirdim. 1080P video çekme falan çok hoş duruyordu. Sonra sahibinden.com üzerinden ilanlara baktım. 3 farklı ilan buldum. Fakat hepsinde kamera farklı gözüküyor ama hepsi aynı model. Ben bu işin içinden çıkamadım dostlar.

1.İlan

2.İlan

3.İlan

Aralarında bir fark var mı? Var ise hangisi daha iyi? Şimdiden teşekkürler :).

Yıllardır C920 kullanan birisi olarak, 1080p görüntü kalitesi ve sürücü desteği beni hep memnun etmiştir. Hiç bir eksiğini hissetmedim yıllarca, gönül rahatlığıyla önerebilirim. Dahili mikrofonu belki 1 tık normal mikrofonlardan geride olabilir ancak sonuçta kamera mikrofonlarındaki beklentiyi karşılıyordu.
Orijinal aldığım ürün ile ilanları kontrol ettiğimde yalnızca 2.ilandakiyle aynı bendeki C920. Sol altta 1080p İbaresi yer alıyor ve mavi ışık ise hem kullanımda olduğunu hem aydınlatmasını gösteriyor. Diğerleri hakkında pek bir bilgim yok maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı