Logitech destek süreci daha ne kadar sürer?

Eski modellerde de gönderim yapacaklardır. Zaten 2 sene garanti süreci var. Eğer stok yoksa yurtdışından getirtirler. Eğer cidden hiçbir yerde yoksa ürün o zaman para iadesi yapılır.

Bunu ben bilemem ama mouse G300s gibi kronik sorunları bilinen bir mouse ise denk gelebilirsiniz.

Peki hocam sağ olun.

Merhaba ben de Logitech G300S ile ilgili problem yaşadım. 26 gün içerisinde ürünü Hollanda'dan tedarik ettiler. Başka ülkeden geliyorsa eğer sadece bir kağıdı doldurmanız gerekiyor.

Hayır, herhangi bir ücret ödemiyorsunuz iade talebiniz onaylanmış ama ürününüz sınıra geldiğinde sizin imzalayıp, yollamanız için mail adresinize UPS'den mail geliyor. Ona dikkat edin.

Hocam geldi ama doldurmadım fakat ürün şu an elimde UPS çalışanı sıkıntı olmadığını söyledi normal mi?

Hocam geldi ama doldurmadım fakat ürün şu an elimde UPS çalışanı sıkıntı olmadığını söyledi normal mi?
Kendileri geçirdiyse sorun yok. Ben onlara o belgeyi atana kadar gümrükte bekletmişlerdi. Belgeyi attıktan sonra işleme devam ettiler. Sorun yok yani hocam güle güle kullanın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210331-203015.jpg
    Screenshot_20210331-203015.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 50

Yeni konular

Geri
Yukarı