Logitech DFGT tamiri nerede yapılır?

Siz iletişime geçtiniz mi ilandaki ustayla sıkıntınız halledildi mi ? Ben de pedallarımı göndericem çalışmıyor şuanda.
Ben iletişime geçtim ve yaptırdım. Encoder problemi vardı ve kendi elleriyle tamir etti. Pedallar için ne yapılabilir bilmiyorum ama tamir edilebiliyorsa o kişi tamir edebilir kesinlikle. Logitech direksiyon ustası

Acaba ustanın iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz? Bende kendisine götürmeyi düşünüyorum.
Ben iletişime geçtim ve yaptırdım. Encoder problemi vardı ve kendi elleriyle tamir etti. Pedallar için ne yapılabilir bilmiyorum ama tamir edilebiliyorsa o kişi tamir edebilir kesinlikle. Logitech direksiyon ustası

Merhaba ustanın iletişim bilgilerini verebilir misiniz? Uygulama üstünden pek bakamıyor sanırsam
Ben 1 ay önce bizzat yanına giderek direksiyonumu tamir ettirdim. O günden beri her gün dua ediyorum beni yeni direksiyon alma masrafından kurtardığı için. Sorunsuz çalışıyor şu anda ve neredeyse her gün kullanıyorum. Rahatlıkla güvenebilirsiniz, direksiyonla alakalı her iş elinden geliyor zaten.

Rica etsem iletişim bilgileri ve adresi paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı