Logitech Driving Force GT Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Logitech Driving Force GT gördüm geçenlerde.

VATAN COMPUTER - LOGITECH - DRIVING FORCE GT DIREKSIYON - Oyun Konsol Aksesuarı

Ben normalde Psu ve ekran kartı alırım diye planlıyordum.

Zaten oynadığım çoğu oyun araba sürmekle ilgili. Elimde 180 derecelik snopy direksiyon var.

İkisinden birini alıcağım ya psu ve ekran kartı yada direksiyon. Siz olsanız ne yapardınız. Direksiyonun 900 derece yani 2,5 tur olması hoşuma gitti. Hemde kendi kendine ortalamıyor. Nerde bırakırsan orda duruyor.

Şimdi sen soruyorsun ki direksiyon seti mi alayım yoksa ekran kartı mı? Yanlış okumuyorum dimi? Şu sıralar gözlerimde problem var da.

Neyse... Sevdiğim bir söz vardır. Eve farz olan mescide haramdır diye...

Şimdi sen bize bir aydan beri sistemim neden yavaş diye soruyorsun... Biz de sana ekran kartı ve PSU değiştirmeni tavsiye ettik :) Her ne kadar anakart konusunda kazıklanmış olsan da bunu görmezden gelelim.

Bu bağlamda aylardan beri yaptığımız ekran kartı tavsiyesi yerine direksiyon seti mi alayım diye sorman ilginç, sevgili BilgisayarKurdu.

Tavsiyem direksiyon seti al... Evet, içinde kalmasın, Logitech Driving Force GT'yi al ve çılgınlarca oyna ;)

Alıcam ve çılgınlar gibi çeviricem o direksiyonu :D 900 derece çevir çevir bitmez :D Kuzu çevirme misali :D 180 derecelik direksiyonlar hayattan aldığım zevki azaltıyo :D

Peki recep abi bu direksiyon hassas mıdır ? Kaliteli bir ürün mü? Fiyatı 280 tl kalitesi 80 tl olan bir ürün değildir inşallah. Gta 4 oynanır mı bu direksiyonla?

Recep abi seninde dediğin gibi aylardır sordukça soruyorum çıngınlar misali :D Hakkını helal et. Allah razı olsun çok yardımcı oldun :D

Kesinlikle kaliteli bir ürün. Ayrıca hassasiyeti de yüksek. Daha önce epey Logitech direksiyon test ettiğim için bunları söyleyebiliyorum. SNOPY gibi adi mallarla karşılaştırılamaz bile!

Peki Recep abi gta4'ü bu direksiyon seti ile oynayabilir miyim?
Birkaç direksiyon seti destekliyor diye duydum internette.
Bu direksiyon seti ile gaz-firen-direksiyon kullanabilir miyim? Vites olmasa da olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı