Logitech Driving Force GT Kullanıcı İncelemesi

Bir şey soracağım gerçekten zevkli oluyor mu direksiyon ile yarış oyunu oynayınca? Belki ben de alırım, yoksa tuşlu ile bir farkı yok mu?

Eline sağlık harika bir inceleme olmuş

Özellikle işin içinde olan sizden böyle bir geri dönüş almak beni çok mutlu etti, teşekkür ederim.

Bir şey soracağım gerçekten zevkli oluyor mu direksiyon ile yarış oyunu oynayınca? Belki ben de alırım, yoksa tuşlu ile bir farkı yok mu?

Gerçekten çok zevkli oluyor, klavye ile direksiyon kıyaslanamaz bile bence. En yakın zamanda Euro Truck Simulator 2 ve Dirt 3'ü Logitech DFGT ile incelemelerini yapmaya çalışacağım, o zaman daha iyi bir sonuca varabileceğinize inanıyorum.

Ne tır sürülür be.

20 tane Steam oyunum var, direksiyonu aldığımdan beri neredeyse sadece ETS2'de TIR kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnceleme çok güzel olmuş, iyi olan kazansın. Bir de bu incelemeyi görünce dedim ki, ben bir direksiyon almalıyım. Direksiyonlar eskisi gibi değil ve iş görüyor. O yüzden bilgisayar aldıktan sonra bir direksiyon alacağım.

Bence Dirt 3'den ziyade Shift 2 oynarsan daha çok zevk alırsın direksiyondan, Dirt 3 biraz daha arcade bir oyun, Need for Speed'i pek iyi bilmiyorum ama belki de adamların yaptığı simulasyona en yakın oyun, Shift 2 incelemesi de isteriz yani

Ben de almayı çok istiyorum bu direksion setini ancak daha önce lazer yazıcı almak zorundayım.

Bir tutkudur, 2 gün sonra kaybolur köşeye koyarsın diyenler var. Hiç de öyle değil, gerçekten çok zevkli oluyor.
Direksiyonu 2,5 tur çevirmek seni havalara sokuyor.

Logitech bu işin öncüsü, adamlar biliyor işi.

İnceleme de çok iyi olmuş. Ben de sık sık incelemeler yaparım ancak sen gerçekten emek harcamış güzel bir inceleme koymuşsun ortaya.

O direksiyon seti ile NFS RUN oynaması çok zevkli olur. Makas atmaca falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…