Logitech Driving Force GT Pro USB Sert Direksiyon ve Geri Toplamama

rasitozbex

Hectopat
Arkadaşlar birkaç gün önce bu direksiyonu 2. el olarak aldım. Güzel direksiyon hoş direksyon tabii düşük bütçeye göre. Neyse ben bu direksiyonda feedback aktif ediyorum ama sert oluyor ve geri toplama özelliğini kullanamayorum. Lütfen yardım edin.
unnamed.jpg

Logitech Gaming software bu model direksiyonda kullanılıyor mu bilmiyorum ama Logitech G25 kullanıyorum uygulama ayarlarında centering spring var onu artırırsan geri topluyor direksiyonu.
Ya da oyundayken Force feedback ayarlarından centering ayarını artır. Direksiyon sert oluyor dediğine göre feedback motorları sağlam uygulama ayarlarını düzgün yaparsan olur.

Yabi gerçekten yapmaya çalıiıyorum ama olmuyor yardımcı olabilirmisin. Braz detaylı anlatırmısın

oynadığım oyun:Assetto c
Logitech Gaming software bu model direksiyonda kullanılıyor mu bilmiyorum ama Logitech G25 kullanıyorum uygulama ayarlarında centering spring var onu artırırsan geri topluyor direksiyonu.
Ya da oyundayken Force feedback ayarlarından centering ayarını artır. Direksiyon sert oluyor dediğine göre feedback motorları sağlam uygulama ayarlarını düzgün yaparsan olur.

orsa

Arkadaşlar birkaç gün önce bu direksiyonu 2. el olarak aldım. Güzel direksiyon hoş direksyon tabii düşük bütçeye göre. Neyse ben bu direksiyonda feedback aktif ediyorum ama sert oluyor ve geri toplama özelliğini kullanamayorum. Lütfen yardım edin.
Eki Görüntüle 531254
Direksiyon üzerinde 2 feedback konfigürasyonu var. Hangi modda olduğunu direksiyon üzerindeki ışıklardan anlıyorsun. Tek yeşil ışık çok fazla feedback ve çok dar direksiyon açısı demek, 2 yeşil ışık normalde tavsiye edilen ayarlar, oyunda farklı bir ayar yapmadığın sürece 900 derece direksiyon açısı ve makul bir feedback.

SELECT + R3 + R2( Direksiyon arkasındaki vites artırma kulakçığı).

Umrım faydalı olur

Abilerim merhaba bir tane Logitech diriving for GT Pro var aalmayı düşünüyorum ama bi sıktisı var ışıkları yanıyor ama bilgisayarı görmüyor düzelir mi küçük bir sorun mudur

Geri
Yukarı