Logitech Driving Force GT vs G27 vs G25?

Reis70

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Yakın zamanda direksiyon seti almayı planladım, markayı belirledim marka Logitech olacak ancak hangi seri daha idealdir? Ben 2. el G27 almayı öncelikle düşündüm çünkü sıfırları 1000-1300 arasında değişiyor. Bütçe sıfıra da yetiyor ancak o kadar vermem açıkçası. Sizce arkadaşlar 2. el G27 nasıl olur ? G27'den vazgeçersem G25'e yöneleceğim arkadaşlar ancak bu seri ile ilgili fazla bilgim yok açıklarsanız özelliklerini falan sevinirim. (Logitech Driving Force GT ise G27 ve G25 serisi önerilmezse alırım.)

Arkadaşlar 2. el G27 veya G25 satan varsa mutlaka fiyatı ile birlikte yorum yapsın lütfen :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el G27 satın almış ve kullanmış biri olarak yardımcı olayım sana.
G25 almıyorsun kesinlikle, vites geçişleri çok hissiz ve artık eski nesil sayılır onlar. Piyasadaki G25'ler pek de uzun ömürlü veya çok da sorunsuz olmayabilirler. G27 ise ikinci el temiz olduğu sürece uygundur. Benim aldığım dönmelerde sıfırını 750TL'ye satmıştı bir ara Hepsiburada.com. Aradaki fiyat farkının ne derece uçtuğunu buyur gör diye söylüyorum.

G27 alırsan mutlaka garanti belgesi olan bir ürün al, en azından ne kadar kullanıldığını bilmeni sağlar. Bu set bozulursa tamirini kolay kolay yapacak adam bulamazsın.
Ticaretinden zarar etmezsin, aldığın fiyata çok rahat satarsın ürünü. İkinci el alacaksan test etmeden asla alma, doğru düzgün test edilmeden asla anlayamazsın ne derece düzgün çalıştığını. FeedBack tepkileri ve direksiyon merkesindeki motor ne denli düzgün çalışıyor bir bak.

Ben araştırıp sağlam bir ürün bulmuştum zamanında, satıcının tipine bakman bile yeterli, çoluk çocuktan G27 alınmaz :D

Bilgi için teşekkürler :)

İkinci el G27 satın almış ve kullanmış biri olarak yardımcı olayım sana.
G25 almıyorsun kesinlikle, vites geçişleri çok hissiz ve artık eski nesil sayılır onlar. Piyasadaki G25'ler pek de uzun ömürlü veya çok da sorunsuz olmayabilirler. G27 ise ikinci el temiz olduğu sürece uygundur. Benim aldığım dönmelerde sıfırını 750TL'ye satmıştı bir ara Hepsiburada.com. Aradaki fiyat farkının ne derece uçtuğunu buyur gör diye söylüyorum.

G27 alırsan mutlaka garanti belgesi olan bir ürün al, en azından ne kadar kullanıldığını bilmeni sağlar. Bu set bozulursa tamirini kolay kolay yapacak adam bulamazsın.
Ticaretinden zarar etmezsin, aldığın fiyata çok rahat satarsın ürünü. İkinci el alacaksan test etmeden asla alma, doğru düzgün test edilmeden asla anlayamazsın ne derece düzgün çalıştığını. FeedBack tepkileri ve direksiyon merkesindeki motor ne denli düzgün çalışıyor bir bak.

Ben araştırıp sağlam bir ürün bulmuştum zamanında, satıcının tipine bakman bile yeterli, çoluk çocuktan G27 alınmaz :D

Öncelikle ürün hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. İnternette 2. el G27 bakıyorum ancak hiç garantili bulamıyorum sadece garantisi yakın zamanda bitmiş oluyor ürünlerin ancak bir satıcı ürünümün arkasındayım, kur ve dene memnun kalmazsan geri gönder diye açıklama yazmış. Garantisi yok ancak satıcının elindeki üründen gayet emin olduğunu düşünüyorum bunu bir dene diyebilir misiniz yoksa ürünün garantisi yok diye bakmayayım mı?

İstediği fiyatı söyler misin? Ayrıca ürünün faturasını mutlaka gör, kaç yıllık olduğunu bil. O set 2 yılda bozulacak kadar kalitesiz değil.
Pedallarından vites kutusuna kadar sökmüş bir insanım, kullanılan malzeme gerçekten kaliteli.

Deneme fırsatı vererek satıyorsa kaçırma ancak sırf bu yüzden uçuk bir mebla da ödeme. Ben de satarken deneme imkanı sunmuştum sattığım kişiye.
Alan memnun, satan memnun, helalleşerek devretmiştim seti.

İstediği fiyatı söyler misin? Ayrıca ürünün faturasını mutlaka gör, kaç yıllık olduğunu bil. O set 2 yılda bozulacak kadar kalitesiz değil.
Pedallarından vites kutusuna kadar sökmüş bir insanım, kullanılan malzeme gerçekten kaliteli.

Deneme fırsatı vererek satıyorsa kaçırma ancak sırf bu yüzden uçuk bir mebla da ödeme. Ben de satarken deneme imkanı sunmuştum sattığım kişiye.
Alan memnun, satan memnun, helalleşerek devretmiştim seti.

Dediğim G27'nin fiyatı 740 lira , ancak 675 liraya da buldum ancak bu 675 liralık olanın kutusu da yokmuş :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı