Logitech F310 alınır mı?

Eray Ateşoğlu

Kilopat
Daha fazla  
Logitech F310 gamepad tavsiye eder misiniz, kablolu x box 360 gamepad gördüm de falan çok güvenemedim, ne düşünüyorsunız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu linkteki ürün neredeyse aynı fiyata ama ORJİNAL olan bir üründür ayrıca GET ile satın aldığınız için üründe herhangi bir hata vb olursa garantili olan bir üründür bunu alırsanız daha rahat edersiniz ayrıca kablolu olduğu için önceki mesajımda söylediğim aparata + wireless olmadığı için de pil parası vermemiş olursunuz. (y) her zaman orjinal ürün daha iyidir snopy gibi yan sanayi bir ürün alıp gıcırdayan joystikle oynamak çok kötü bir şey :eek:
Yardımda bulunmam gerekse Snopy'e değilde Microsofta bağışta bulunurum :LOL:
Bu linkteki ürün neredeyse aynı fiyata ama ORJİNAL olan bir üründür ayrıca GET ile satın aldığınız için üründe herhangi bir hata vb olursa garantili olan bir üründür bunu alırsanız daha rahat edersiniz ayrıca kablolu olduğu için önceki mesajımda söylediğim aparata + wireless olmadığı için de pil parası vermemiş olursunuz. (y) her zaman orjinal ürün daha iyidir snopy gibi yan sanayi bir ürün alıp gıcırdayan joystikle oynamak çok kötü bir şey :eek:
Yardımda bulunmam gerekse Snopy'e değilde Microsofta bağışta bulunurum :LOL:
Bu sitelerde garanti işleyişi nasıl işliyor acaba çok bilmiyorum onu da çalışmazsa,bozulursa vb çünkü buradan almak aslında baya uyguna geliyo bana 20tl sepet indirimide var .

Garanti işleyişi normal şekilde ilerler sonuçta alacağınız ürün Microsoft garantili olacağından ya önce aldığınız yere başvurup bilgi alabilirsiniz ve ya direkt Türkiyede faaliyet gösteren yetkili teknik servisine yollayarakta garanti dahili sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı