Logitech F310 gümrüğe takıldı

396162

Hectopat
Logitech'den gelen değişim ürünü gümrüğe takıldı şimdi bana fotoğraftaki şekilde bir belge yollamışlar doldurmam için. Şimdi benim bunu nasıl doldurmam lazım? Yazıcıdan çıktısını çıkarıp tükenmez kalemle doldurmak şart mı? Ad-soyad, adres, T.C. Kimlik numarası bir de ticari tanım kısmını doldurduktan sonra belirtilen adrese yollamam lazım sanırım. Ticari tanım kısmına ne girmeliyim? Bu ürün bozuk olan F310 Gamepad'in yerine gönderilen değişim ürünü oraya da birebir bu şekilde mi yazmam lazım? Ekstra bir şey yapmama gerek var mı?

Dosya Ekleri

• kopya.jpg
    kopya.jpg
    140,9 KB · Görüntüleme: 104
Satın aldığınız firma ile iletişime geçin onlar göndersinler. Bune böyle 400 tl lik gamepad için gümrük takılması.

Firma ile iletişime geçin ondan sonra gerekli bilgiyi temin edin derim. Sorumluluğu firma alsın siz almayın.

İstenilen belgeyi çıktı alın tükenmez kalemle doldurup. Telefondan fotoğrafı pdf ye çeviren uygulamayla resmini çekip yada tarayıcıdan taratarak gerekli adrese yollayın. Ticari tanım kısmına bilgisayar için oyun kolu yazabilirsiniz. Bu belge sadece UPS'nin ürünü sizin yerinize gümrükten çekmesine yarıyor herhangi bir ücret vermezsiniz.

İstenilen belgeyi çıktı alın tükenmez kalemle doldurup. Telefondan fotoğrafı PDF'ye çeviren uygulamayla resmini çekip ya da tarayıcıdan taratarak gerekli adrese yollayın. Ticari tanım kısmına bilgisayar için oyun kolu yazabilirsiniz. Bu belge sadece UPS'nin ürünü sizin yerinize gümrükten çekmesine yarıyor herhangi bir ücret vermezsiniz.

Hocam direkt olarak bilgisayar üzerinden doldursam olmaz mı?

Logitech'den gelen değişim ürünü gümrüğe takıldı şimdi bana fotoğraftaki şekilde bir belge yollamışlar doldurmam için. Şimdi benim bunu nasıl doldurmam lazım? Yazıcıdan çıktısını çıkarıp tükenmez kalemle doldurmak şart mı? Ad-soyad, adres, T.C. Kimlik numarası bir de ticari tanım kısmını doldurduktan sonra belirtilen adrese yollamam lazım sanırım. Ticari tanım kısmına ne girmeliyim? Bu ürün bozuk olan F310 Gamepad'in yerine gönderilen değişim ürünü oraya da birebir bu şekilde mi yazmam lazım? Ekstra bir şey yapmama gerek var mı?
Bu ürünün gümrüğe takıldığı anlamına gelmiyor. UPS'in senin adına gümrük işlemlerini yapabilmesi için gerekli bir form sadece. Bu formu doldurup UPS'e mail yoluyola ileteceksin onlar da adına gümrük işlemlerini tamamlayıp ürünü sana getirecek.

Formun çıktısını alıp elle doldurduktan sonra taratıp mail ile iletmen yeterli. Ticari tanım kısmına PC aksesuarı, PC sarf malzeme, PC oyun kolu gibi bir şey yazman yeterli olur sanırım.

Geri
Yukarı