Logitech F310 nasıldır?

Rankout

Centipat
Yer
Giresun/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600, Asus Prıme B550M-K, Asus DUAL-RX6700XT 12GB, A-DATA RAM 8GB (2 adet), Kıngston 1TB NV2, FSP Hyper PRO 650W, Vento VG15FE kasa.
Meslek
Öğrenci...
Logitech F310 nasıl bir koldur? Alternatif olarak önerebileceğiniz başka kollar var mı?
Windows 11 de problem çıkarmadan çalışıyor mu? Normalde Razer Wolverine V2 çok hoşuma gitti ancak çok pahalı geldi gözüme, F310 fiyatına daha iyi veya daha uyguna hemen hemen aynı performansı verecek bir kol var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır kullanıyorum, içerisinde titreşim motoru yok, hiçbir tuşunda sorun yaşamadım, kablosunda en ufak kırılmada olmadı, tavsiye ederim.

F310 a vereceğin paranın üzerine biraz daha koy F710 al . Bende ikisi de var. 710 2 ye katlar feedback olsun ölü bölge durumu olsun daha iyi ve uzun ömürlü

F310 a vereceğin paranın üzerine biraz daha koy F710 al . Bende ikisi de var. 710 2 ye katlar feedback olsun ölü bölge durumu olsun daha iyi ve uzun ömürlü
Kablosuz olduğu için istemiyorum

Uzun zamandır kullanıyorum, içerisinde titreşim motoru yok, hiçbir tuşunda sorun yaşamadım, kablosunda en ufak kırılmada olmadı, tavsiye ederim.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı