Logitech F310 RB tuşu sallanıyor

Thundem

Hectopat
Alalı daha 3 ay oldu ve temiz kullanıma rağmen RB tuşu sallanıyor gibi, basınca şuanlık çalişıyor ama elde kötü bir hissiyat bırakıyor yerinden çıkacak ve bozulacak gibi oluyor. Gaming gen tr'den almıştım. Garantiye yollasam çözerler mi yoksa bozulmasını mı bekleyeyim?

Bende de aynı sorun var. 2 ay önce Amazon'dan almıştım. İlk önce iade etmeyi düşündüm ama uğraşmak istemedim. Şu an bu şekilde kullanıyorum alıştım diyebilirim. Oyun oynarken RB'ye bastığınız aklınıza gelmez ve bir refleks olarak kalırsa sorunu kendi çapımızda çözmüş oluyoruz. Eğer aciliyeti yoksa değişim de yapılabilir şansınızı deneyin derim.

Bende de aynı sorun var. 2 ay önce Amazon'dan almıştım. İlk önce iade etmeyi düşündüm ama uğraşmak istemedim. Şu an bu şekilde kullanıyorum alıştım diyebilirim. Oyun oynarken RB'ye bastığınız aklınıza gelmez ve bir refleks olarak kalırsa sorunu kendi çapımızda çözmüş oluyoruz. Eğer aciliyeti yoksa değişim de yapılabilir şansınızı deneyin derim.
Başka kişilerde de gördüm bu sorunu. Yeni üretilen kollarda RB tuşu kronik sorunlu sanırım.

Aynı sorundan muzdaribim, aslında pek sorun teşkil etmiyor. Sorun basmama gibi bir şeye dönüşüyor mu ilerde?

O konuda sıkıntı yok idare ediyor lakin basınca Y tuşu içine göçmeye başladı şimdi de. Garantiye yollayacagim bu iki sorunu belirtip.
Ben de başka bir sorun yaşarsam 2 sorunu belirtip göndermeyi düşünüyorum, değmez ufak bir sorun için. Belki garanti bitimine yakın bir sorun yaşamazsam başka gönderirim. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı