Logitech F310 vs Logitech F710

gmaschine

Hectopat
Yer
İzmir
F710'un kablosuzluğu Bluetooth ile mi ilgili yoksa Wi-Fi ile ilgili falan mı?
Uzun süre Wi-Fi'ya bağlı olmayacağım. Titreşim falanda benim için önemli değil bu sebeple F310 düşünüyordum. Ancak F710'u istediğimizde kablolu da kullanabiliyorsak onu tercih edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
F710'un kablosuzluğu Bluetooth ile mi ilgili yoksa Wi-Fi ile ilgili falan mı?
Uzun süre Wi-Fi'ya bağlı olmayacağım. Titreşim falan da benim için önemli değil bu sebeple F310 düşünüyordum. Ancak F710'u istediğimizde kablolu da kullanabiliyorsak onu tercih edeceğim.
F710'un bir alıcısı var, onunla baglanıyor bilgisayara. Ben internetsiz de kullanıyorum o açıdan problem yok yani.

Monster da güzel fakat Logitech sağlamlık açısından daha iyi.

Tamamdır ikinize de çok teşekkür ediyorum.
Peki Monster'ın Pusat Pro Gamepad'i nasıldır?
F710 kopma sorunu oluyor vs diyen olduğu için kablosuzdan vazgeçmiştim ama Monster iyiyse ona da yönelebilirim.

Kopma gibi bir şey ben hiç yaşamadım. Olur da uzaktaysanız diye uzatma kablosu var zaten alıcının.

Hocam az önceki konuda dikkat ettin mi bilmiyorum. Bir arkadaş kopma sorununu güç ayarlarından çözmüş.

Evet hocam gördüm. Yani zaten laptoptan oynayacağım ve yakın olacağım kablosuz olması benim için önemli değil o sebeple F310 almayı düşünüyorum. Bir de ben biraz değişik bir insanım Xbox'um varken titreşimini kapatıyordum Controller'ın. Pek titreşimden de hoşlanmıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı