Logitech F310'u bilgisayar görmüyor

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Henüz yeni olan ve 2 gün öncesine kadar sorunsuz çalışan Logitech F310 kontrolcümü Win10 bilgisayarım görmemeye başladı.
Aygıt yöneticisinden baktığımda gözükmüyor, acaba elle seçmem mi gerekiyor? Orada aygıtlarımız çıkmadığı zaman elle bulabiliyoruz diye biliyorum.

Ekran görüntüsü 2023-05-15 214816.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses, video, oyun denetleyicileri kısmına baktınız mı?

USB Device'den Xbox kontrolcüsü yapman lazım. Motorlu arkaplanlı bir çocuğun videosu vardı. Ve Logitech F710 driver yüllemen lazım.

Ses, video, oyun denetleyicileri kısmına baktınız mı?

Bunlar var.

Ekran görüntüsü 2023-05-15 221800.png

Diğer aygıtlar kısmında USB device olarak görünüyor olabilir mi?

Diğer aygıtlar kısmı yok bende?

USB Device'den Xbox kontrolcüsü yapman lazım. Motorlu arkaplanlı bir çocuğun videosu vardı. Ve Logitech F710 driver yüllemen lazım.

O videoyu bulup atabilir misin rica etsem? Dünden beri başım döndü araştırmaktan.

Son düzenleme:
Yönet'e sağ tıkla görünüm - gizli aygıtları göster' e tıkla. Çıkması lazım çıkmazsa denetim amsası, aygıtlar ve yazıcıları görüntüle kısmına gir orada gözükür. Ünlem işareti vardır sağ tıkla donanım, sürücüyü güncelleştir, bilgisayarımı tara deyip orada çıkan kontrolcü ismini seçip ileri diyeceksin tamamdır.

Yönet'e sağ tıkla görünüm - gizli aygıtları göster' e tıkla. Çıkması lazım çıkmazsa denetim amsası, aygıtlar ve yazıcıları görüntüle kısmına gir orada gözükür. Ünlem işareti vardır sağ tıkla donanım, sürücüyü güncelleştir, bilgisayarımı tara deyip orada çıkan kontrolcü ismini seçip ileri diyeceksin tamamdır.
Kenarda duran aynı kontrolcüm vardı onu taktığımda bilgisayarım ikisini sorunsuz görmeye başladı fakat kenardaki kontrolcüyü söktüğümde ikisi de gidiyor.

İki kontrolcü takılıyken denetim masasında gözüküyor ama hiç birinde ünlem işareti yok. İkisinin üzerine tıklayıp sorun gider yaptım taradıktan sonra sorun belirleyemedi diyor.

Ekran görüntüsü 2023-05-16 133720.png

Bunlar var.

Eki Görüntüle 1780499

Diğer aygıtlar kısmı yok bende?

O videoyu bulup atabilir misin rica etsem? Dünden beri başım döndü araştırmaktan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çözüldü olarak işaretlersen sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çözüldü olarak işaretlersen sevinirim.
Maalesef çalışmasını sağlamadı. Bir arıza çıktı sanırım driver ile alakalı değil sorun. Sağolun yine de.

Geri
Yukarı