Elektronik Logitech F710 791 TL

@Beccaria38 Evet, ben geçen ay 1300 liraya Amazon'dan almıştım. Almanya'dan geldi, belki yine ucuzlar. İkinci el de bakabilirsiniz tabii.

Memnun musunuz? Elden Ring, Rdr2 gibi oyunlar için düşünüyorum.
Fazlasıyla memnunum. Ben Forza Horizon 5 ve Truck Simulator oyunları için aldım ama arada rol yapma oyunları da oynuyorum. Hiç bozulmayacakmış gibi bir sağlamlık hissi veriyor.

Bluetooth özelliği olmayan bir cihazda kullanacaksınız bir Bluetooth aparatı gerekecektir. İçinden sadece cihazın kendisi ve iki adet AA pil çıkıyor. Yazılım güncellemesi ve yanılmıyorsam ilk bağlantı için veri aktarabilen bir USB-C kablosu gerekiyor.

F710 kullanırken bağlantım sürekli kopuyordu. Xbox kontrolcüsünde hiç böyle bir şey yaşamadım (üstelik F710 Bluetooth değil, Xbox Bluetooth). Ayrıca daha sağlam hissettiriyor ve titreşimi çok iyi. Özellikle belirttiğim oyunlarda resmen yolu hissediyorum. Motor devri fazla yükselince ayrı titriyor, yolda bir tümsekten geçince ayrı...

Sözün özü kesinlikle fiyatına değen bir ürün. Ama dediğim gibi ben 1300 liraya sıfır aldım. Daha iyisini kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum. Ama F710'a toz yutturur.

Geri
Yukarı