Logitech F710 alınır mı?

Joystick ile oynamayı seven biri olarak 2 yıldır kullanıyorum. Çok eziyetimi çekti. Hala tık yok. Kasanın arkasına vs. takacaksan gecikme olmaması için yanında uzatma kablosu çıkıyor.

Bağlantı kopması tamamen sizin usb grişinizin beslemesi ile ilgili. Benim eski laptop sıkıntı oluyordu ama yenisinde hiç kopma yaşamadım mesela. Ürünün sağlamlığına gelince defalarca fırlattım duvarlara bana mısın demiyor. 10 yıl olacak hala tuşlarda ne bozulma ne gıcırtı sesi...

Bağlantı kopmalarina karşı kutusundan çıkan kabloyla alıcıyı yakına almanız yeterli. Kullanıyorum, kopma filan yok.

Logitech’in çoğu ürünü gibi bu da kronik sorunlu bir gamepad. Bağlantı kopması olayı bende de devamlı oluyordu ve USB dongle ile aramdaki mesafe 40-50cm. Bu mesafeden zırt pırt kopacaksa bir sorun var demektir. Ondan daha uzak mesafeden 2-3 metreden Xbox One Wireless Gamepad kullanıyorum şimdi iki yıldır bir kez bile bağlantısı kopmadı. F710’u ETS2’de kullanıyordum, tam viraj alırken bağlantı kopuyordu, bariyerlere dalıyordum.

Özetle Logitech F710 pişmanlıktır.

Logitech F310'u tamı tamına 7 sene önce satın aldım kol la Most Wanted mı dersiniz FIFA mı dersiniz pes mi artık aklınıza gelecek her şeyi oynadım gerçekten bu kadar sağlam beklemiyordum tavsiyem üzerine bir arkadaşa daha aldırmak istedim kendisi benden birkaç ay sonra F710 aldı ve hala kullanmakta ve çok memnun Logitech bu konuda çok sağlam iş çıkarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı