Logitech F710 alınır mı?

YsfGms

Hectopat
Dün akşam F710'da indirim vardı. 778 TL idi, Nays ile 669 TL'ye geliyordu ben de aldım. Biraz araştırdığımda bağlantı kopmaları falan yaşandığı söylenmiş. Sizce iptal edeyim mi siparişi? Tavsiye eder misiniz bu gamepadi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bağlantı sorunu yaşamadım. Fazla uzakta kullanmayacaksan bağlantı kopmaları olacağını sanmıyorum. Sağlamlık olarak güzel ama ergonomik değil bence. Bir süre sonra yoruyor. 700 TL'ye alternatif gamepad bulabileceğini sanmıyorum.

Güzel bir gamepad değil. Eski bir gamepad, yazdığınız gibi bağlantı kopma sorunları oluyor.
Bu fiyatlara başka alternatif gamepad önerir misiniz?

Ben bağlantı sorunu yaşamadım. Fazla uzakta kullanmayacaksan bağlantı kopmaları olacağını sanmıyorum. Sağlamlık olarak güzel ama ergonomik değil bence. Bir süre sonra yoruyor. 700 TL'ye alternatif gamepad bulabileceğini sanmıyorum.

2.el 9gen Xbox gamepad almak mantıklı olur mu peki.

Bu fiyatlara başka alternatif gamepad önerir misiniz?
Bu fiyatlara bulunur mu bilmiyorum fakat bu parayı bu gamepad'e verip de çöpe atmanızı da istemem - önermem.

60 sanimetre civarı mesafe varken dahi kopma sorunları yaşadım, genel olarak bir sorunu gamepadin.

Ben bağlantı kopması yaşamadım. Sadece uzun kullanımda rahat değil.

Peki tavsiye eder misiniz? Mesela Forza gibi oyunlarda yumuşak dönüşlere izin veriyor mu? FIFA'da penaltı ve serbest vuruşlardada aynı şekilde.
Bu fiyatlara bulunur mu bilmiyorum fakat bu parayı bu gamepad'e verip de çöpe atmanızı da istemem - önermem.

60 sanimetre civarı mesafe varken dahi kopma sorunları yaşadım, genel olarak bir sorunu gamepadin.

Ben bağlantı kopması yaşamadım. Sadece uzun kullanımda rahat değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı