Logitech F710 Bağlantı Kopma Sorunu

Takeshi Kovacs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Yaklaşık 3 hafta önce Vatan PC mağazasından F710 Kablosuz Gamepad ürününü satın aldım. İçerisinden bir adet nano alıcı ve bir adet uzatma kablosu çıktı. Her iki bağlantı yollarında da sorun yaşıyorum. Oyun oynarken bazen 30 dakikada bir bazen 4 saatte bir 1,5 saniyeliğine bağlantı kopması oluyor, bu arada gamepad tuşa takılı kalıyor ve o sırada hiçbir tuş kullanılamıyor. Technopat'ın da paylaştığı çözüm yolunu uyguladım, aygıt yöneticisine de tanıttım fakat çözüm olmadı. Piller yeni. Logitech Destek'e mesaj yolladım ama sallayan yok! "Kullanıcı dostu Logitech(!)"den en azından bir cevap beklerdim. Yardımlarını bekliyorum.

İşletim s: Windows 10 Pro (Güncel.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Size 10 dakika içerisinde mi cevap vermelerini bekliyorsunuz? Ben Logitech destekten çok memnunum. Klavyemin kırılan tek bir tuşu için taa Almanya'dan ücretsiz klavye tuş takımı seti gönderdiler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı