Logitech F710 Gamepad Xbox 360 gibi gözüküyor

rambo44553

Hectopat
Daha fazla  
Öncellikle merhaba, Logitech F710'umun USB nano alıcısı kaybolmuştu bende defalarca ticket attıktan sonra ürünü Hollanda'dan göndermişler. Ancak şimdi de ürünü deniyeyim derken çalışmadığını gördüm. Aygıt Yöneticisi'nden güncelleme yapayım dedim ancak Xbox 360 Controller olarak gözüktüğünü gördüm. Ancak çalıştır'dan joy.cpl komutu verdiğimde Logitech F710 gamepad diye algılıyor anlayamadım, belki bilen vardır.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış eklenmiş. Kısa bir ayarla düzeltilmesi gerekiyor.

• Aygıt yöneticisinde "Windows için Xbox 360 Denetleyicisi" yazan yere sağ tıkladıktan sonra cihazı kaldırı seçin. Kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
  • Yeniden başladıktan sonra aygıt yöneticisindeki "diğer aygıtlar" kısmında kurulmamış şekilde Wireless Gamepad F710 olarak gözükecektir. (Bilgisayarı yeniden başlatınca eğer otomatik şekilde kolu kurarsa zaten oyuna devam edebilirsiniz. Otomatik kurmazsa aşağıdaki şekilde devam edin.)
  • Wireless Gamepad F710 üstüne sağ tıklayın ve sürücüyü güncelleştiri seçin.
  • Bilgisayarımdaki sürücülere göz at seçeneğine tıklayın.
  • Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver yazan yere tıklayın.
  • Xbox 360 çevre birimlerini bulun ve oradan "Windows için Xbox 360 kablosuz alıcısı" olanı seçerek onaylayın. Ben her kurulumda bu şekilde ayarlayarak sıkıntısız oynuyorum.
İyi oyunlar.

Yanlış eklenmiş. Kısa bir ayarla düzeltilmesi gerekiyor.

• Aygıt yöneticisinde "Windows için Xbox 360 Denetleyicisi" yazan yere sağ tıkladıktan sonra cihazı kaldırı seçin. Kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
  • Yeniden başladıktan sonra aygıt yöneticisindeki "diğer aygıtlar" kısmında kurulmamış şekilde Wireless Gamepad F710 olarak gözükecektir. (Bilgisayarı yeniden başlatınca eğer otomatik şekilde kolu kurarsa zaten oyuna devam edebilirsiniz. Otomatik kurmazsa aşağıdaki şekilde devam edin.)
  • Wireless Gamepad F710 üstüne sağ tıklayın ve sürücüyü güncelleştiri seçin.
  • Bilgisayarımdaki sürücülere göz at seçeneğine tıklayın.
  • Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver yazan yere tıklayın.
  • Xbox 360 çevre birimlerini bulun ve oradan "Windows için Xbox 360 kablosuz alıcısı" olanı seçerek onaylayın. Ben her kurulumda bu şekilde ayarlayarak sıkıntısız oynuyorum.
İyi oyunlar.
teşekkür ederim,deneyeceğim.

Geri
Yukarı