Logitech F710 GeForce Now'da kullanılır mı?

fl0usand

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Logitech'in F710 adlı modelini satın almak istiyorum fakat bir sorum var. Bu kontrolcüyü sıkıntısız bir şekilde GeForce Now'da kullanabilir miyim? (Hem bilgisayar hem de telefon için)

Evet, SHIELD, Sony DualShock 4, Logitech Gamepad F310/F510/F710, Microsoft Xbox 360 ve Xbox One kontrolcülerini kullanarak oyun oynayabilirsiniz. Desteklenen çevre birimlerinin tam listesi için sistem gereksinimlerine göz atın. En güncel SHIELD modelleri üçüncü parti Bluetooth veya USB kablolu kontrolleri de desteklemekte.

Kaynak: GeForce NOW Nedir? Nasıl Kullanılır? - Technopat

Evet, Shield, Sony DualShock 4, Logitech gamepad F310/F510/F710, Microsoft Xbox 360 ve Xbox One kontrolcülerini kullanarak oyun oynayabilirsiniz. Desteklenen çevre birimlerinin tam listesi için sistem gereksinimlerine göz atın. En güncel Shield modelleri üçüncü parti Bluetooth veya USB kablolu kontrolleri de desteklemekte.

Kaynak: GeForce NOW Nedir? Nasıl Kullanılır? - Technopat

Hocam sistem gereksinimlerine göz attım, Direct input modunda çalıştırmam gerektiğini söylüyor. Direct input nedir acaba anlatır mısınız?

Hocam sistem gereksinimlerine göz attım, Direct input modunda çalıştırmam gerektiğini söylüyor. Direct input nedir acaba anlatır mısınız?
Ben X-Input, Direct Input ne bilmiyorum fakat F310 model cihazımın arkasında X-Input ve Direct Input arasında geçiş tuşu var. Sanırsam Direct Input tarafına alıp kullanmanız gerek.

Geri
Yukarı