Çözüldü Logitech F710 için ekstra pil lazım mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Amazon'dan siparişini geçtim ama yanında ekstra pil almam gerekiyor mu? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben alalı 1 yıl oldu, günde 3-4 saat oynadığım oluyor ve hala daha sıkıntısız çalışıyor hocam. Pil konusunu dert etmeyin yani.

Sağ ol dostum gerek yok o zaman endişeye. Evde de vardır zaten de hiç pilli olduğu aklıma gelmemişti, kablosuz mouse, kulaklık, klavye bilince o da şarjlı diye düşündüm istemsizce :D o yüzdne aslında sorma gereği hissettim. Peki bir sorunu ya da şöyle bir problem yaratmış diyeceğiniz bir durum oldu mu acaba?

Bizzat kullanıyorum
1- çok ağır dambıl gibi.
2- ergonomik değil.
3- tetik tuşları taş gibi sert parmak ağrıtıyor.
4-titreşim hissi berbat .
5-bağlantı sorunları var uzatma kablosu ile düzeliyor ama tak çıkar yapman lazım.
6-analoglar rahat değil.
7-pil kapağı eli rahatsız ediyor.

Bizzat kullanıyorum
1- çok ağır dambıl gibi.
2- ergonomik değil.
5-bağlantı sorunları var uzatma kablosu ile düzeliyor ama tak çıkar yapman lazım.
6-analoglar rahat değil.
Amazondan aldım, deneyimlerim eğer dediğiniz kadar rezilse iade ederim, teşekkürler deneyimlerini paylaştığın için.

Bizzat kullanıyorum
1- çok ağır dambıl gibi.
2- ergonomik değil.
6-analoglar rahat değil.
Hiçbirini yaşamadım hatta ağırlığı o kadar iyi ki hafif kollar berbat geliyor bana. Tek katıldığım bağlantı kopması ki onu da laptopta yaşıyorum. Masaüstünde sıfır kopma.

Bizzat kullanıyorum
1- çok ağır dambıl gibi.
2- ergonomik değil.
6-analoglar rahat değil.
Ağırlığı kişiye göre değişir ancak 10 kg da değil yani abartmayın. Tuşların sertliği de fonksiyonelliğinden kaynaklı diye düşünüyorum belki yanılıyor olabilirim. Bağlantı konusunda da eğer PC başındaysanız kopmuyor. Eksi yön olarak eli biraz terletiyor o kadar.

Bizzat kullanıyorum
1- çok ağır dambıl gibi.
2- ergonomik değil.
6-analoglar rahat değil.
1- Doğru ama ben 2-3 saat sonra hissediyorum ağırlığı
2- Gayet rahat
3- Hiç dediğiniz şeyi yaşamadım
4- Düşük fiyatlı bir kol için gayet güzel, ETS2 ya da Stardew Valley gibi oyunlarda ben tatmin oldum
5- Bağlantı sorunu hiç yok forum dışı herkes var diyor ama ben forumda uzun süre kullanıpta bunu diyen çok az kişi gördüm
6- Nasıl rahat değil? Yastık gibi bir şey mi bekliyorsunuz anlamadım?
7- Pil kapağı yerinden bile oynamıyor zorlamadıkça nasıl rahatsız ediyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı