Logitech F710 için şarjlı pil önerisi

Just Player

Decapat
Yer
Ağrı/Merkez
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Logitech F710 pilli gamepadine sahibim.
Sizlerden ricam şarj edilebilir olan ve şarj standı olan bu gamepade uygun olan piller göndermeniz. Şarjlı olması önemli. Her bitişinde sürekli pil alamam kaliteli marka olursa iyi olur. Pil boyutları fotoğraftakine uygun olmalı.

Dosya Ekleri

• IMG_0401-250x250.jpg
    IMG_0401-250x250.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 349
Son düzenleyen: Moderatör:
Duracel, Varta, Philips marka alabilirsiniz alırken dikkat edin bazı şarjlı piller 1.2v oluyor. 1.5 olması lazım.

Bu pillerin mhı 2600 olduğundan biraz geç doluyor(10 saat civarı) telaş yapmayın yüksek depolama kapasitesine sahip olduğu için böyle bir durum var.

Anladım hocam bilgilendirme için teşekkür ederim sorun yok zaman sıkıntım yok :)
Peki mesela ben şarja bıraksam sabah kalkıp çeksem bir sorun olur mu otomatik güç kesme var mı?

Anladım hocam bilgilendirme için teşekkür ederim sorun yok zaman sıkıntım yok :)
Peki mesela ben şarja bıraksam sabah kalkıp çeksem bir sorun olur mu otomatik güç kesme var mı?

Otomatik kendisi kesiyor şarj olunca yeşil ışık yanıp sönüyor çiftli olarak dolunca yeşil ışık sabit bir şekilde yanmaya devam ediyor. Sabit ışığı görünce dolduğunu anlarsınız yani. Rica ederim iyi sosyal'ler.

Otomatik kendisi kesiyor şarj olunca yeşil ışık yanıp sönüyor çiftli olarak dolunca yeşil ışık sabit bir şekilde yanmaya devam ediyor. Sabit ışığı görünce dolduğunu anlarsınız yani. Rica ederim iyi Sosyal'ler.

Hocam peki bu pil cihazını normal telefon adaptörüyle şarj etsek bozulma olur mu Samsung'un klasik 10W'lık adaptörü iş görür mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı