Logitech F710 lt tuşu basılı kalıyor

Doğukl

Hectopat
Önceden Logitech F710 almıştım( 3 4 sene oluyor). Oynayabilecek oyun olmadığı için fazla kullanamadan kenara koymuştum. Şimdi tekrar kullanmaya çalıştığımda lt tuşu takılıyor. Örneğin GTA V oynarken sürekli nişan almada kalıyor. Tuşa basabiliyorum orası takılmıyor fakat basmama rağmen basıyormuşum gibi oluyor. Bunun çözümü var mı? Şimdiden teşekkürler.

Aynı sorunu şu an FIFA'da yaşıyorum LT ile yakın markaj yaptıktan sonra topu kapınca o tuş basılı kaldığı için oynayamıyorum sürekli topun arkasına falan geçiyor. Var mıdır acaba bir çözümü veya başka bir yolu

Aynı sorunu F310'da RT tuşunda yaşamıştım. Eğer cihazın garantisi bitmişse ve el beceriniz varsa cihazı söküp, tetik yaylarını çıkarıp WD-40 sıkarsanız düzelecektir. Ifixit gibi sitelerde nasıl söküleceğine dair videolu ve resimli rehberi bulunmakta.

Çözdünüz mü acaba? Aynısı şu an başıma geldi. Tuşum mekanik olarak basılı kalmadı ama oyun içinde basılı kalıyor gösteriyor.

Aynı sorunu F310'da RT tuşunda yaşamıştım. Eğer cihazın garantisi bitmişse ve el beceriniz varsa cihazı söküp, tetik yaylarını çıkarıp WD-40 sıkarsanız düzelecektir. Ifixit gibi sitelerde nasıl söküleceğine dair videolu ve resimli rehberi bulunmakta.

Denedim çözüm olmadı bu arada. Baska deneyen var mıdır?

Son düzenleme:
Merhaba öncelikle bende aynı sorunu yaşıyordum fakat bir çözüm buldum LT tuşunu sola doğru çekip sağ tarafına kürdan/kalem yardımıyla mendil veya kağıt koyarsanız sorun çözülüyor

Geri
Yukarı