Logitech F710 nano alıcısı nereden bulunur?

Turanv1

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, uygun fiyata ikinci el Logitech F710 gamepad almıştım fakat aldığım kişi de nano alıcısı yoktu fatura ve seri numarası da yok maalesef, ikinci el olarak nano alıcıyı nereden bulabilirim? Son olarak paylaştığım linkteki ürün cihazıma uygun mu? Eşleşme sorunu olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Bu süreç hala devam ediyor mu arkadaşlar?
İkinci el USB'si olmayan bir ürün alıp bu parçayı isteyebilir miyim?
Ben aldım farklı hesaptan istedim ille de fatura diyorlar başka bir şey demiyorlar faturası olmayan garantisini onaylamadıkları ürüne yardımcı olamazlarmış falan, yine de şansınızı deneyin derim en fazla red cevabı alırsınız.

sahibinden üzerinden 2 tane 2.el nano alıcısı olmayan Logitech F710 aldım. İkisini farklı zamanlarda, farklı kişi için ve farklı adres ile istedim. 2 sinde de müşteri temsilcileri aşırı ilgilendiler ve yardımcı oldular. İki ürünün de faturası bulunmamasına rağmen göndermeyi kabul ettiler. Hatta ürünlerden birinde arka kapağında seri no yazan bölüm bile yoktu ama sorun etmeden hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirdiler. Garanti konusunda kesinlikle Logitech'i tebrik etmek lazım adamlar iyi iş çıkarıyor.

sahibinden üzerinden 2 tane 2.el nano alıcısı olmayan Logitech F710 aldım. İkisini farklı zamanlarda, farklı kişi için ve farklı adres ile istedim. 2 sinde de müşteri temsilcileri aşırı ilgilendiler ve yardımcı oldular. İki ürünün de faturası bulunmamasına rağmen göndermeyi kabul ettiler. Hatta ürünlerden birinde arka kapağında seri no yazan bölüm bile yoktu ama sorun etmeden hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirdiler. Garanti konusunda kesinlikle Logitech'i tebrik etmek lazım adamlar iyi iş çıkarıyor.
ücret?

Yeni konular

Geri
Yukarı