Logitech F710 Trigger Tuşu Çalışmıyor

bayramkaraytu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, FIFA 19 oynamak için TocaEdit X360 kullanmak istedim. Bu olmadan kullanmak biraz sorun oluyor.
Burada LT tuşu basılı kalıyor görünüyor, RT tuşu ise ayarlayamadım. Oyun içinde ise LT tuşu çalışmıyor. Resimde tuş basılı görünüyor. Yardımcı olacak birileri var mı? Her şey için çok teşekkür ederim.

f710.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternet bağlantınız varsa aşağıdaki yolu deneyin.
Programda Controller Settings > Most Popular Settings for My Controllers olacak bu başlık altında farklı farklı seçenekler olacak tek tek deneyin. Hangi ayar uygun oluyorsa buraya tekrar yazmanızı rica ediyorum.
x360ce ayarlar.png
Programda Controller Settings > Most Popular Settings for My Controllers olacak bu başlık altında farklı farklı seçenekler olacak tek tek deneyin. Hangi ayar uygun oluyorsa buraya tekrar yazmanızı rica ediyorum.
x360ce ayarlar.png

Son düzenleme:
Çözüm
Eki Görüntüle 417568
En baştaki oldu. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı