Logitech F710 USB'yi görmüyor

lotuferhat

Kilopat
Daha fazla  
Selam, Logitech F710 kullanıyorum, Windows 10'a gelen güncellemeyi yükledikten sonra sanki USB'yi görmüyormuş gibi hareket etmeye başladı, aygıt yöneticisinde de çıkmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bazen USB'yi takıp çıkartınca reaksiyon bile vermiyor.

Muhtemelen ara kablo bozuldu. Ama yine de temassızlık var gibi davranıyor çoğu zaman. USB slotlarımda bir sorun yok. Yine de istemsiz şekilde güncellemeyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Windowsu güncelledim, bilgisayarı yeniden başlattım ve bu sorunu yaşamaya başladım.

Selam, Logitech F710 kullanıyorum, Windows 10'a gelen güncellemeyi yükledikten sonra sanki USB'yi görmüyormuş gibi hareket etmeye başladı, aygıt yöneticisinde de çıkmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bazen USB'yi takıp çıkartınca reaksiyon bile vermiyor.

Daha önce ben de yaşadım bazı winfows 10 güncellemeleri F710 driverını bozabiliyor. Aygıt yöneticisine girip F710 driver uyarısı veriyor mu kontrol eder misiniz?
Aygıt yöneticisinde çıkmıyorsa kesin kablodandır. Direk usb portuna takarak deneyin.

Sorunum F710'a ait USB girişi, tam olarak yerine oturmuyor tarzı bir şey, elimle destekleyince okuyor sadece. Garantiye vermek şart oldu.
K/A lütfen.

Geri
Yukarı