Logitech F710 vs Trust GXT 590 bosi

umutxdd

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Logitech F710
GXT 590 Bosi

Merhaba. Maksimum 1000 TL bütçem var. Bütçeyi aşamam. Bu fiyat bandında sadece bu ikisini bulabildim. Hangisi daha iyidir? Mağazada F710'u deneme şansı bulduğumda analoğu biraz sert gelmişti fakat onun dışında pek bir problem görememiştim, elime oturuşu fena değildi. İnsanlar ergonomik değil dediği için uzun kullanımda sorun yaratır mı bilmek istiyorum. GXT 590 Bosi de kullanan pek görmedim ama fiyatı F710'dan tuzlu olduğu için F710 beni daha çok çekiyor.

Hangisini almalıyım? Veya başka bir öneriniz varsa ne önerirsiniz?

F710'un tuşları biraz daha sert ve bana göre ergonomisi biraz daha zayıf. GXT 590, bir tık daha üst kalitede bir ürün. Ben onu öneririm.
GXT 590'ın Bluetoothlu olması sorun çıkarır mı? Donglelı veya kablolu bağlantı bana daha sağlam gibi geliyor.

Ben çok fazla sorun yaşayacağını sanmıyorum. Xbox kontrolcüleri de Bluetooth üzerinden bağlanıyor.
Bluetooth ve dongle arasında bağlantı hız farkı varmı? Konu açacaktım yeri gelmişken sorayım dedim. (Bana Bluetooth daha yavaş hikayeli oyunlarda neyse de fall guys gibi oyunlarda sıkıntı yaşarım gibi geliyor o yüzden xbox kollarına ve bütün Bluetooth gamepad erine sıcak bakmıyorum.)

Bluetooth ve dongle arasında bağlantı hız farkı varmı? Konu açacaktım yeri gelmişken sorayım dedim. (Bana Bluetooth daha yavaş hikayeli oyunlarda neyse de fall guys gibi oyunlarda sıkıntı yaşarım gibi geliyor o yüzden xbox kollarına ve bütün Bluetooth gamepad erine sıcak bakmıyorum.)
Konuyu hortlatıyorum biraz ama kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki, yanında dongle gelmekte zaten. Anında bağlantı kurabiliyorsunuz.
1702574236516.png

Geri
Yukarı