Logitech G 733 vs. SteelSeries Arctis 7

anladım hocam, teşekkürler

hocam cs pubg oynuyo musun? eqo ayarlarını atar mısın acaba
Biri Warzone ayarım, diğeri genel kullandığım. CS GO, PUBG oynamıyorum.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    45 KB · Görüntüleme: 161
  • 2.JPG
    2.JPG
    39,7 KB · Görüntüleme: 155
Hocam Arctis7 mi aldınız? Memnun musunuz? Artıları -ler nelerdir? Ve önerir misiniz? Linkini de koyar mısınız?
2 senedir kullanıyorum. Amazon sitesinden almıştım. Bana göre en konforlu kulaklıklardan bir tanesidir. Diğer marka modellerden ekstra olarak chatmix özelliğinin olması. Benimde alma sebebim bu özelliğin olması. Alma niyetin varsa daha güncel versiyonu Nova 7 incele.

2 senedir kullanıyorum. Amazon sitesinden almıştım. Bana göre en konforlu kulaklıklardan bir tanesidir. Diğer marka modellerden ekstra olarak chatmix özelliğinin olması. Benimde alma sebebim bu özelliğin olması. Alma niyetin varsa daha güncel versiyonu Nova 7 incele.
Hocam öncelikle teşekkür ederim ama zaten karar veremediğim 2 3 model vardı bir model de siz eklemiş oldunuz şimdi işler iyice karışacak😁

Hocam öncelikle teşekkür ederim ama zaten karar veremediğim 2 3 model vardı bir model de siz eklemiş oldunuz şimdi işler iyice karışacak😁
Ben normalde Cloud 2 hastasıyım fakat daha çok battle royal oynadığım için chatmix çok işime yarıyor. Şimdiki bozulursa büyük ihtimal Nova 7 alırım. Cloud 2 maalesef ses kartı seçtiği için herkeste aynı performansı vermiyor. Bas vura vura ses kasıyor kulaklık. Fena bir şey.

Bende de 1 yıldır Cloud 2 kablolu model var. Ses kalitesi muazzam. Yenilik olsun diye kablosuz bir şeyler bakayım demiştim de çok fazla model var. Kraken v3Pro aldım 1 2 gün önce ama ses kalitesini, yazılımını vs sevmedim ve küçük bir sıkıntısı vardı iade edeceğim. O zaman Arctis 7'yi çıkarıp nova 7'yi ekliyorum listeye. Sağolun iyi akşamlar.

Bende de 1 yıldır Cloud 2 kablolu model var. Ses kalitesi muazzam. Yenilik olsun diye kablosuz bir şeyler bakayım demiştim de çok fazla model var. Kraken v3Pro aldım 1 2 gün önce ama ses kalitesini, yazılımını vs sevmedim ve küçük bir sıkıntısı vardı iade edeceğim. O zaman Arctis 7'yi çıkarıp nova 7'yi ekliyorum listeye. Sağ olun iyi akşamlar.

Kraken yerine BlackShark daha tercih edilebilir.

Geri
Yukarı