Logitech G F310 2022'de alınır mı?

Hocam direk gidip bir mağazadan fiziksel almak istiyorum. İnternette 2. El satan falan çok Trendyol'da orada burada. Teknosa, MediaMarkt, Vatan gibi yerlerden önerirseniz çok memnun olurum.

Yalnız bu tarz mağazalarda yaklaşık 50-75 TL daha pahalı oluyor.

Hocam direk gidip bir mağazadan fiziksel almak istiyorum. İnternette 2. El satan falan çok trendyolda orda burda. Teknosa,MediaMarkt,Vatan gibi yerlerden önerirseniz çok memnun olurum.
Bu ürünü ikinci el olup da sıfırmış gibi satmalarına imkan yok. Çünkü Logitech parçalanmadan açılamayan vakumlu paketlerde gönderiyor bu ürünü.

Bu yüzden internetten gönül rahatlığıyla alabilirsin, bilgin olsun.

Bu ürünü ikinci el olup da sıfırmış gibi satmalarına imkan yok. Çünkü Logitech parçalanmadan açılamayan vakumlu paketlerde gönderiyor bu ürünü.

Bu yüzden internetten gönül rahatlığıyla alabilirsin, bilgin olsun.
Hocam kırık da olabiliyor aynı zamanda fiziksel giderek alırsam içimin daha rahat olacağını düşünüyorum. Attığınız yerde kırık geldi işte çalışmadı gibi yorumları görüyorum.

Hocam kırık da olabiliyor aynı zamanda fiziksel giderek alırsam içimin daha rahat olacağını düşünüyorum. Attığınız yerde kırık geldi işte çalışmadı gibi yorumları görüyorum.

Hocam zaten ürün kapalı kutu geliyor kırık bozuk bir kısmı var ise iade edersiniz. Kargoda olabiliyor bu tarz şeyler. Tabii sizin tercihiniz fikrimi belirtmek istedim.

Hocam zaten ürün kapalı kutu geliyor kırık bozuk bir kısmı var ise iade edersiniz. Kargoda olabiliyor bu tarz şeyler. Tabii sizin tercihiniz fikrimi belirtmek istedim.
İade edebileceğimi bende düşündüm hocam ama yorumlarda iadede çok zorladılar falan da dedikleri için korktum açıkçası.

İade edebileceğimi bende düşündüm hocam ama yorumlarda iadede çok zorladılar falan da dedikleri için korktum açıkçası.
Bence korkunu bu ürünle yenmelisin. İnsanlar artık on bin liraya yakın bedeldeki monitörleri, televizyonları dahil çekinmeden internetten satın alıyor. İyi bir satıcı olduğunda sorun da yaşanmıyor doğrusu, dediğin durumlar çok nadir. Sen bilirsin yine de, tercih senin.

Bence korkunu bu ürünle yenmelisin. İnsanlar artık on bin liraya yakın bedeldeki monitörleri, televizyonları dahil çekinmeden internetten satın alıyor. İyi bir satıcı olduğunda sorun da yaşanmıyor doğrusu, dediğin durumlar çok nadir. Sen bilirsin yine de, tercih senin.
Tamam hocam eğer ki gidip alamazsam internetten söylerim.

@Brightroar hocam Trust GXT 540 ı mı önerirsiniz yoksa F310 u mu?

Son düzenleme:
Kusura bakmayın, mesajınızı yeni gördüm. GXT 540'ı hiç kullanmadım. Bir yorum yapamayacağım o yüzden. Ama F310 ile hiç sorun yaşamadım.
Teşekkür ederim hocam.

Herkes için teşekkürler. F710 alma kararına vardım. Alacaklar olursa öteki sitelerde 500 aşağısına yok İTopya 420 liraya (kargo maliyetiyle) satıyor.

Son düzenleme:
Bence alınır ki ben de kullanıyorum. Çok oynamsam da henüz sorunla karşılaşmadım. Ek olarak uygulama kurmuyorsun, takınca bilgisayarın algılaması çok hoş. Tak oyna mantığı bence al geç. Daha ucuza da var bu arada.

Rahatsizlik verdigim icin ozur dilerim. Birkac ay idare edecek sekilde almak istiyorum ancak anolog hassasiyeti hakkinda bir fikre sahip değilim. Eğer sizin adiniza zahmet olmayacaksa anolog kismini Steam'in genis ekran bölümünde bulunan test kismiyla video cekip atabilir misiniz? İyi denilip geciliyor ancak video olarak bir şey bulamadım F710 gibi ve F710 gibi eski kola 650 vermek de istemiyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı