Logitech G F310 2022'de alınır mı?

Abdullah0307

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar hem xCloud için hem de bazı oyunları oynamak için alacağım. İnternetten baktım herkes alın falan diyor ama buraya da danışmak istedim. Kullanan kişiler cevaplarsa sevinirim ve 400 lira altında başka gamepad önerilerinizi de alabilirim. (Çakma olan xbox 360 kolu veya çakma dualshock 4 dışında)

Bence alınır ki ben de kullanıyorum. Çok oynamsam da henüz sorunla karşılaşmadım. Ek olarak uygulama kurmuyorsun, takınca bilgisayarın algılaması çok hoş. Tak oyna mantığı bence al geç. Daha ucuza da var bu arada.

Kol güzel ancak fiyat fazla yüksek gibi. Tasarım açısından biraz eski hissettirebilir ayrıca kablolu olmasının yanı sıra titreşim özelliği de yok almak sizin tercihiniz ancak ben böyle bir gamepad için 369TL vermezdim. Ama bir yandan da haklısınız çünkü piyasada replika veya direkt çakma olmayan en ucuz ürün bu yani almak zorundaysanız başka seçenekte yok gibi.

Bence alınır ki ben de kullanıyorum. Çok oynamsam da henüz sorunla karşılaşmadım. Ek olarak uygulama kurmuyorsun, takınca bilgisayarın algılaması çok hoş. Tak oyna mantığı bence al geç. Daha ucuza da var bu arada.

Alınır.

Burada daha ucuz:
Hocam direk mağazasına gidip almak istiyorum o yüzden o linki attım.

Aynen titreşim desteği yok. Bir üst modelinde var diye biliyorum 434 TL şuanda, bütçen yetiyorsa bu daha iyi.

Hocam direk gidip bir mağazadan fiziksel almak istiyorum. İnternette 2. El satan falan çok trendyolda orda burda. Teknosa,MediaMarkt,Vatan gibi yerlerden önerirseniz çok memnun olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı