Çözüldü Logitech G Hub Kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Ankara
Daha fazla  
An itibariyle Logitech G29 satın aldım. PlayStation 4'de sorunsuz bir şekilde çalışıyor, aynı zamanda bilgisayarda da kullanmak istiyorum fakat önce Logitech G Hub'ı indirmem gerekiyor. Sorun şu ki; ben her ne kadar kurmaya çalışsam da asla kurulum bitmiyor ve kurulum kısmında sonsuza kadar bekliyor. İnternette biraz araştırma yaptım fakat hiçbir çözüm bulamadım. Konuya dair bilgisi olan birileri yardımcı olabilir mi acaba?
Arkadaşlar çözüm için birçok farklı yöntem denedim fakat en sonunda sorunu format atarak çözdüm bilginiz olsun

Son düzenleme:
Çözüm
Aynı sorun bende de var yaklaşık 2 , 2-5 ay önce g433 kulaklık aldım 2 aydır da bu uygulamayı kuramadım yaklaşık 10 kez mail attım logitech'e. Geri dönüş yaptılar fakat hiçbir işe yaramadı hala da kuramadım o yüzden eski yazılım olan lgs yazılımını kurdum onu kullanıyorum eğer bu sorunu gerçekten çözebilen varsa buraya çözümünü yazsın eski yazılımı kullanmak istemiyorum.
Sorunu maalesef ki bilgisayarıma format atarak çözdüm. Mevcut sisteminde ne eksikti hiçbir fikrim yok fakat temiz format sonrası kurulumu sorunsuz şekilde yapabildim. Sizin için aynı çözüm çalışır mı bilemiyorum fakat benim için çözüm bu oldu.
Aynı sorun bende de var yaklaşık 2 , 2-5 ay önce g433 kulaklık aldım 2 aydır da bu uygulamayı kuramadım yaklaşık 10 kez mail attım logitech'e. Geri dönüş yaptılar fakat hiçbir işe yaramadı hala da kuramadım o yüzden eski yazılım olan lgs yazılımını kurdum onu kullanıyorum eğer bu sorunu gerçekten çözebilen varsa buraya çözümünü yazsın eski yazılımı kullanmak istemiyorum.

Sorunu maalesef ki bilgisayarıma format atarak çözdüm. Mevcut sisteminde ne eksikti hiçbir fikrim yok fakat temiz format sonrası kurulumu sorunsuz şekilde yapabildim. Sizin için aynı çözüm çalışır mı bilemiyorum fakat benim için çözüm bu oldu.

Çözüm
Format ile mi çözdün? Yok artık yahu bir program kurmak için...
Bende de kurulmuyor G Hub programı. Yükleme ekranı bile gelmiyor.
Maalesef konuda da belirttiğim gibi bende de yükleme ekranı dahi gelmiyordu ve maalesef ki temiz kurulum yaparak çözebildim. Eminim ki sorunun çözümü formatsız da mevcuttur fakat internette ki kaynaklar bu sorun için oldukça kısır.

Ben Logitech g29 direksiyon setini kullanıyorum, direksiyon setinin kurulumu ve güncellemeleri için gereken bir program. Bu olmadan kullanılıyor mu hiçbir fikrim yok fakat güncel kalmak daima en iyisidir o yüzden program olmadan kullanmıyorum. Zaten direksiyon setini bilgisayarınızda çalıştırdığınız zaman G Hub otomatik olarak çalışmaya başlıyor ve kurulumu yapıyor.

Geri
Yukarı