Logitech G HUB Macro tüm oyunları destekliyor mu?

shady_975

Decapat
Daha fazla  
Logitech G HUB macro konusunda bütün oyunları destekliyor mu? Yalnızca deneme amaçlı olarak Terraria'da denedim işe yaramadı. Farem Logitech G203.

Uygulaması üzerinden tanıtmanız gerekiyor galiba. Oyunlarda da kontroller kısmından aramanız gerekiyor. Nasılsa normal sol tıkı algılıyorsa onları da öyle görmesi lazım.🙂

Uygulaması üzerinden tanıtmanız gerekiyor galiba. Oyunlarda da kontroller kısmından aramanız gerekiyor. Nasılsa normal sol tıkı algılıyorsa onları da öyle görmesi lazım.🙂
Tarama yaptığımda bendeki oyunlar çıkmıyor. Onları desteklemediği anlamına mı geliyor?
Nasıl yani? Fareniz de ki makro tuşlara oyuna özel tuşlar atadınız ama çalışmadı mı?
Yaptığım her şey. (makronun adı lightning)
macro 2.png
macro.png

Mouse'un ileri tuşuna koydum Macro'yu ama nedense Mouse'un tekerleği olarak gösteriyor

Son düzenleme:
Tarama yaptığınızda desteklemediği için oyun çıkmayabilir evet...
Ancak "manuel"olarak oyun ekleyebilir ve oyuna özel profil yaratabilirsiniz.
Fakat burada galiba değişik bir durum var.
Siz sanıyorum zaten genel (masaüstü) profiliniz için bu ayarları yapmışsınız, ancak yaptığınız ayar farklı veya yanlış çalışıyor? Yani hiç çalışmıyor gibi bir durum yok? Doğru mu anladım?

Tarama yaptığınızda desteklemediği için oyun çıkmayabilir evet...
Ancak "manuel"olarak oyun ekleyebilir ve oyuna özel profil yaratabilirsiniz.
Fakat burada galiba değişik bir durum var.
Siz sanıyorum zaten genel (masaüstü) profiliniz için bu ayarları yapmışsınız, ancak yaptığınız ayar farklı veya yanlış çalışıyor? Yani hiç çalışmıyor gibi bir durum yok? Doğru mu anladım?
Bu Macro'yu yalnızca oyun üzerine yaptım. Desktop üzerine değil. Ve Macro'yu mouse'un sol tarafındaki ileri(forward) tuşuna koyuyorum. İleri tuşuna basılı tuttuğumda "RapidFire" dedikleri şeyi yapması lazım yani sürekli tıklama. Üstteki şeyleri yapıyorum, oyuna giriyorum ama ileri(forward) tuşuna bastığımda sanki hiç macro ayarlamamışım gibi çalışmıyor. Yine anlamadıysan Discord adımı veririm sana ekran paylaşımı yapar öyle tartışırız.

Geri
Yukarı