Logitech G HUB VAC ban'a sebep olur mu?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Ben yeni aldığım kulaklık için Logitech G HUB indirdim. Benim merak ettiğim bir şey var. Hani bi ara makro yazılımları vs. VAC ban'a sebep oluyordu ya bu yazılımda VAC ban yememe sebep olur mu?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Hani bi ara makro yazılımları vs. VAC ban'a sebep oluyordu ya

Makro yazılımları hiçbir zaman VAC yasağına sebep olmadı. Oyunun dosyalarına müdahale etmeyen bir yazılımdan dolayı VAC yasağı almazsın.

Logitech G HUB'ın herhangi bir yasaklamaya sebep olduğunu daha ne gördüm ne de duydum.

CS: GO'da makro türüne göre Overwatch yasağı alman mümkün. Onu da tespit ederlerse. Bu diğer oyunlarda da geçerli.

Korumalı oyunlarda devre dışı bırakman senin yararına olacaktır.
Hani bi ara makro yazılımları vs. VAC ban'a sebep oluyordu ya

Makro yazılımları hiçbir zaman VAC yasağına sebep olmadı. Oyunun dosyalarına müdahale etmeyen bir yazılımdan dolayı VAC yasağı almazsın.

Logitech G HUB'ın herhangi bir yasaklamaya sebep olduğunu daha ne gördüm ne de duydum.

CS: GO'da makro türüne göre Overwatch yasağı alman mümkün. Onu da tespit ederlerse. Bu diğer oyunlarda da geçerli.

Çözüm

Korumalı oyunlarde neyi devre dışı birakıyım. G Hub ı kapatırsam 7.1 özelliğini kullanamam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı