Logitech G Hub'ın sonsuza kadar süren giriş animasyonu (uygulama açılmıyor)

Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar logitech bir klavye kullanıyorum lakin G HUBı açamıyordum ve f tuşlarım -F11 gibi- çalışmıyordu. Sonunda bunun bir çözümünü buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.

Uyarı
Eğer bilgisayarınızda parola koruması varsa ilk başta parolanızı kaldırın. Klavyeyi aygıt yöneticisinden sildikten sonra kullanamayabilirsiniz.

1.Öncelikle G HUB'ın bilgisayardan kaldırıyoruz.
2.Windows çalıştır komutuna -masaüstündeyken win+r- %appdata% yazıp logitech klasörünü siliyoruz.
3.Aygıt yöneticisini açıp klavyelerden logitech aygıtlarını kaldırıyoruz. sağ klik, kaldır.
4.Logitech Gaming Software buradan logitech in g hubtan önceki cihaz kontrol uygulamasını indiriyoruz.
5. Aygıtımızın bilgisayar ile bağlantısını kesiyoruz.
6. Bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
7.Setup'ı kuruyoruz
8.Bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
9.Klavyeyi bilgisayara bağlıyoruz.

Uyarı
Eğer bilgisayarınızda parola koruması varsa ilk başta parolanızı kaldırın. Klavyeyi aygıt yöneticisinden sildikten sonra kullanamayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o kadar araştırdım ara dım aradım ensonda klavyeyi çemişim (bilerek değil sinirden) kablosu çıktı sonra başka port a taktım sorun gitti bende de FN tuşları çalışmıyordu RDR 2'de foto moduna geçemiyordum yine de yazdığın ve beni aydınlandırdığın için teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar Logitech bir klavye kullanıyorum lakin g Hub'ı açamıyordum ve F tuşlarım -F11 gibi- çalışmıyordu. Sonunda bunun bir çözümünü buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.

uyarı

1.öncelikle g Hub'ın bilgisayardan kaldırıyoruz.
2.Windows çalıştır komutuna -masaüstündeyken Win+r- %appdata% yazıp Logitech klasörünü siliyoruz.
3.aygıt yöneticisini açıp klavyelerden Logitech aygıtlarını kaldırıyoruz. Sağ klik, kaldır.
4.Logitech Gaming Software buradan Logitech'in g Hub'tan önceki cihaz kontrol uygulamasını indiriyoruz.
5. aygıtımızın bilgisayar ile bağlantısını kesiyoruz.
6. bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
7.setup'ı kuruyoruz.
8.bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
9.klavyeyi bilgisayara bağlıyoruz.

uyarı

Maden Logitech G Hub sorununu çözemiyorsan öyle yazma.

Geri
Yukarı