Logitech G MX518 fare alınır mı?

183206

Megapat
Makaleler
1
Ürünün şu anki 185 TL'lik indirimli fiyatıyla çok uygun olduğunun farkındayım fakat sormak istediğim birkaç soru var.

Ürün dayanıklı mıdır? Corsair Katar Pro sipariş verecekken gördüm bu ürünü, uzun süre götürür mü?
Çift tıklama vs. yapar mı? Tıklama ömrü uzun mudur?
Sensörü Corsair Katar Pro'nun sensöründen iyiymiş sanırım fakat ömrü de uzun mu?

Bir de tuşlarına tıklamanın zor olduğundan bahsetmişler, LoL oynuyorken çok yoruyor diyorlar.
Doğru mu?
DPI ayarı yapılabiliyor mu programıyla?

Tuşlarına tıklamanın zor olduğundan bahsetmişler. LoL oynuyorken çok yoruyormuş.
Doğru mu?
Doğru mu emin değilim fakat görünüşüne bakarak söylemek gerekirse sağlam bir malzemeden, sert bir malzemeden yapıldığı için belki de sağlamlık açısından switchleri de sert yapmışlardır.

187 liraya nerede buldunuz hocam bende bakıyorum da o fiyata göremedim nasıl alabiliriz o fiyata
Ürünün şu anki 185 TL'lik indirimli fiyatıyla çok uygun olduğunun farkındayım fakat sormak istediğim birkaç soru var.

Ürün dayanıklı mıdır? Corsair Katar Pro sipariş verecekken gördüm bu ürünü, uzun süre götürür mü?
Çift tıklama vs. yapar mı? Tıklama ömrü uzun mudur?
Sensörü Corsair Katar Pro'nun sensöründen iyiymiş sanırım fakat ömrü de uzun mu?

Bir de tuşlarına tıklamanın zor olduğundan bahsetmişler, LoL oynuyorken çok yoruyor diyorlar.
Doğru mu?
DPI ayarı yapılabiliyor mu programıyla?
Logitech'in uygulamasıyla bu arada dpi makro atamalarını yapabiliyorsunuz. Fiyatı okuduktan sonra gerisini okumamıştım. Uzun zamandır mouse arıyordum bu modelde karar kıldım fakat fiyat hep yüksek geliyordu. Eğer hala devam ediyorsa 180-190 civarındaysa kesinlikle düşünmeden alın derim.

Switchleri sert değil güzel bir sesi var programı çok detaylı 100-16000 arası dilediğiniz değeri yapabilirsiniz ömrü uzun bir ürün ben öneririm hatta ben de kullanıyorum ancak bir üst modele geçeceğim o yüzden satıyorum 2 ay kullandım istersen uyguna verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı