Logitech G Pro Hero vs Logitech G Pro X Superlight

İkisi arasında kaldım arkadaşlar, forumda bu konu hakkında baya bir başlık gördüm fakat en güncelini oluşturmak adına bir tane de kendim açmaya karar verdim. Sizce hangisi daha iyi bir seçenek 2023 eylül ayında? Artıları ve eksilerini toplayıp karşılaştırdığımızda hangisi daha uygun? Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

İkisi arasında kaldım arkadaşlar, forumda bu konu hakkında baya bir başlık gördüm fakat en güncelini oluşturmak adına bir tane de kendim açmaya karar verdim. Sizce hangisi daha iyi bir seçenek 2023 eylül ayında? Artıları ve eksilerini toplayıp karşılaştırdığımızda hangisi daha uygun? Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
G Pro X Superlight tabiki. Şuan aktif olarak kullanıyorum açık ara en iyi mouse benim kullandığım. Ama tabii ki başka mouselarda var ninjitsu gibi o tarz markalar (marka ismi yanlış olabilir) sensörleri daha yeni diyorlar bazıları ama bazılarıda halen g pro superlight öneriyor.

G PRO Hero alınacak bir model değil. Sıfırını ucuza bulduktan sonra bir ihtimal alınabilir. Onun dışında switchleri olsun malzeme kalitesi olsun ağırlığı olsun skatezleri olsun kötü ve geri de bir model. Bunların fiyatını eşit olarak düşünürsek tabi ki superlight daha mantıklı. Ancak ikisini de sıfır olarak önermiyorum. 3.500-4000 liralara gelmiş, çok pahalı ve yazık bu paralara. İkinci el 2.500 liralara tertemiz modeller bulunabiliyor. İkisini de sıfır almayın ucuza gelmedikçe. Hatta Hero'dan kurtulun.

G PRO Hero alınacak bir model değil. Sıfırını ucuza bulduktan sonra bir ihtimal alınabilir. Onun dışında Switch'leri olsun malzeme kalitesi olsun ağırlığı olsun skatezleri olsun kötü ve geri de bir model. Bunların fiyatını eşit olarak düşünürsek tabii ki Superlight daha mantıklı. Ancak ikisini de sıfır olarak önermiyorum. 3.500-4000 liralara gelmiş, çok pahalı ve yazık bu paralara. İkinci el 2.500 liralara tertemiz modeller bulunabiliyor. İkisini de sıfır almayın ucuza gelmedikçe. Hatta Hero'dan kurtulun.

İkinci el ürün sevmiyorum hocam. Teknolojik ürün alırken her zaman bütçemi biraz daha zorlayıp 0 ürün alma taraftarıyım. Öneriler için teşekkürler

Geri
Yukarı